gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Co musi posiadać profesjonalny kreator www i na co powinien zezwalać użytkownikom?

Żeby utworzyć własną witrynę wirtualną potrzebne jest odpowiednie narzędzie. Dziś mamy do wyboru bezpłatne i płatne oprogramowanie. Można by dobrać tego typu narzędzie, które pozwoli zainstalować portal na swoim serwerze, albo dobrać jakąkolwiek zewnętrzną spółkę hostingową.
Należy podjąć dobrą decyzję, aby uniknąć potem kłopotów w wypadku przenoszenia serwisu do drugiego usługodawcy.


PQI
Napisał: SteelSeries
Na podstawie: SteelSeries


Najlepszy kreator www powinien mieć interfejs łatwy w obsłudze. Dzięki niemu bez trudu utworzyć można swoją stronę www, jaka będzie profesjonalnie się prezentować. Prawidłowo by było, gdyby posiadał dużo szablonów podzielonych na różne kategorie tematyczne. Ułatwi to wybór takiego, który będzie idealnie odpowiadał do naszych zapotrzebowań. Tego typu szablon musi gwarantować łatwy jego rozwój w miarę przybywania naszych zapotrzebowań. Każdy kreator im ma więcej wtyczek oraz uzupełnień, tym lepiej dla nas. Mogłyby to być pomocnicze funkcjonalności tego typu jak wtyczki społecznościowe albo rozszerzenia. Takie dodatki do kreatora umożliwią pracę i pozwolą na dobranie wyglądu strony.


Problemy ze zbyt długim adresem strony mogłaby rozwiązać możliwość kupna i podpięcie domeny. Zarówno ogólny wygląd, jak i poszczególne części, kreator musi pozwolić pobrać, lecz także treści, które mogłyby się przydać w przyszłości do użycia na innej platformie. Zawsze powinniśmy mieć dostęp do stylów CSS, ale też do konta FTP, za pomocą którego przesyłane są pliki. Kreator stron nie powinien mieć limitów na miesięczny transfer. Jeżeli zaciekawienie stroną nagle się zwiększy, nie ma niczego gorszego niż niezwłoczne wyczerpanie przyznanego limitu. Mogłaby wydarzyć się sytuacja, że dystrybutor usług albo portali mają ukryte opłaty. To może być przykładowo pierwszy miesiąc za darmo, zaś za późniejsze miesiące wprowadzona jest zapłata. Działania tego typu sprawiają, że wiele ludzi płaci, aby ponownie nie przenosić własnej witryny w odmienne miejsce.
Im więcej banerów reklamowych na stronie, tym bardziej wygląda ona nieprofesjonalnie oraz nieatrakcyjnie dla odbiorców. Czasami reklama mogłaby być dyskretna, usytuowana w na górnej listwie. Ale mogą zdarzyć się także pop-upy, które pokazywane są na całej szerokości witryny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-21 09:55:08
Tagi: dysk, części, pomoc, miejsce, typ