gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Nowoczesne gadżety, które można posiadać

W obecnym świecie ludzie posiadają niesamowite możliwości. Wszystko gna naprzód i obecna technologia jest wręcz nie do opisania. Możemy kupić, co tylko chcemy, a jeśli wyjdzie na to, że jakiejś rzeczy nie ma, to możemy ją stworzyć z dostępnych komponentów. Obecnie wszystko jest na wyciągnięcie dłoni.
Dlatego producenci są zmuszeni tworzyć albo niesamowicie uniwersalne rzeczylub też zawężyć swą działalność do wybranej grupy odbiorców, bo wtedy na pewno również odniosą sukces. Tak jest z tymi firmami, które produkują sprzęt do sportów ekstremalnych. Jednak nie jest to jedynie sprzęt podstawowy a wiele dodatków, które pozwalają między innymi robienie filmików z ciekawej perspektywy. Tak, więc nikt nie jest zdziwiony kamera na kask. Jeszcze całkiem niedawno trzeba było dużych pieniędzy, żeby zainwestować w taką kamerę, ale obecnie można kupić za niewielkie pieniądze całkiem dobry sprzęt. A dzięki kamerze na kasku damy radę zmontować świetne filmiki. Z tego powodu rzeczywiście warto zainwestować w kamerę na kas, jeżeli chcemy nakręcić ciekawe filmiki. Najlepiej łączyć te filmiki z kamery na kasku z filmikami z kamerki, jaka kręciłaby filmy w normalny sposób (kamera na kask na gohero.pl).
Dron
Napisał: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzisiejsze możliwości

Dawniej kamerowaliśmy wszystko normalnymi kamerami. A kiedy chciało się wykonać zdjęcie z jakiejś wysokości to musieliśmy wejść na dach albo lecieć helikopterem. A dziś możemy kupić DJI Inspire 1 i robić ciekawe zdjęcia oraz kręcić ciekawe filmiki. Wszystko w bardzo dobrej jakości i z jakiego tylko chcielibyśmy miejsca. Jednak tego typu drony są drogie, bo są to już drony przeznaczone raczej dla firm, które za kręcenia filmików z wysokości mogą otrzymać spore pieniądze.

Takim ludziom opłaca się zakup takiego drona. Oczywiście dla różnych hobbystycznych pomysłów można kupić tańsze drony. Tych jest bardzo wiele, niemal, co chwila jest nam serwowana reklama jakiegoś niedrogiego drona. Powinniśmy z niej skorzystać. Jednak nie powinniśmy liczyć na to, że taki dron będzie nam długo służył i że nie pojawią się jakieś defekty czy to na filmikach czy zdjęciach. Oczywiście dla amatorów dobrej zabawy, to na sto procent wystarczy, ale profesjonaliści muszą wybierać jednak dobry sprzęt, czyli muszą nastawić się na wydatek w granicach pięciu tysięcy złotych. Ale są oni pewno, że sprzęt nie zacznie szwankować w najważniejszym momencie.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 09:40:49
Tagi: kamera, filmiki, Dron