gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakie są zalety telebimów używanych bardzo chętnie w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta są pełne reklam, widać je na każdym kroki. Reklamowe tablice, bilboardy czy plakaty stały się tak powszechnie spotykane, że wiele osób nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio zaczęła się pojawiać zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, która daje znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.

telebim promocyjny
Napisał: n0cturbulous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Popularność ich wzięła się z paru rzeczy. Największą zaletą najnowocześniejszych telebimów jest to, że pozwalają na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlanymi treściami. Reklama tradycyjna umieszczana jest na jakiś czas, w trakcie którego trudno ją zmienić. Telebim katowice galeria skarbek nie będzie miał takich ograniczeń, wyświetlać na nim można reklamy przez dowolnie ustalony czas, a zmiana będzie się ograniczać tylko do przesłania nowego filmu do pamięci urządzenia - zajrzyj koniecznie. Będzie to dawało wprost nieograniczone możliwości projektantom, a równocześnie znacznie powiększa skuteczność. Statyczne obrazy są najczęściej omijane bez żadnego odzewu, ale dynamiczne znacznie częściej przyciągają wzrok konsumentów.

Telebimy zaczynają opanowywać obecnie coraz pokaźniejszy obszar wizualnej reklamy, a ich popularność wynika przede wszystkim z ich bardzo dużych możliwości. Posiadają one budowę modułową, więc w prosty sposób da się je zestawiać w różnych wymiarach. Jeżeli będzie taka potrzeba, to docelowy telebim będzie miał nawet kilka metrów kwadratowych powierzchni - często można takie zobaczyć w czasie największych kulturalnych albo sportowych imprez.telebimy
Napisał: Randy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na atmosferyczne warunku, a ich największą zaletą jest całkowita niezależność od warunków oświetleniowych. Nie będzie miało żadnego znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, w każdym przypadku telebim świeci dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich budowy opartej na wydajnych diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, lecz również zużywają niewiele prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech takich diod, to znaczy zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia dostaje się barwę jego światła.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:58:48
Tagi: diody, oświetlenie, światło, reklama