gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Typy, cechy oraz charakterystyka telebimów.

Bardzo dużą sławę ostatnimi czasy zdobywają reklamy emitowane na telebimach. Nowoczesne czasy wymagają innowacyjnych rozwiązań w każdej branży, nawet w reklamie. Czasy standardowych bilbordów po trochu się kończy, a w zamian powstaje sieć telebimów, czyli innowacyjne proceduralnie bilbordy, monitory wizyjne, składają się z kilkunastu tysięcy żarówek ledowych. Telebim da się również nazwać wyświetlaczem ledowym, pełnokolorowym.

Telebim reklamowy led
Napisał: FlexVision.pl
Na podstawie: FlexVision.pl
Jakie są zalety telebimów? Powszechnie twierdzi się, że posiadają one znaczną wyższość nad projektorami, bo w słoneczne dni na telebimach widać bardzo czytelnie wszystkie informacje. Dzieje się to dlatego czytelność telebimu spowodowana przez kilkukrotnie większą jasność telebimu. Każdy telebim ma budowę modułowaną, poszczególne moduły są w kształcie prostokąta, a ich suma może być dobierana samodzielnie, do własnych wymagań. Pojedynczy obraz telebimu złożony jest z pikseli, zainstalowanych na matrycy.

Telebimy służą głównie do pokazywania reklam tekstowych lub obrazkowych. Wymienić można telebimy ze swoją pojemnością dyskową i telebimy połączone z komputerem. Te pierwsze posiadają tę przewagę, iż zarządzanie nimi nie wymaga jakichkolwiek narzędzi, jakim jest na przykład komputer. Do jego zarządzania starczy wbudowany sterownik, dzięki który da się puszczać spoty.Telebim w Krakowie
Na podstawie: www.medas-media.com.pl
Rodzajów telebimów jest bardzo dużo. Zwrócić uwagę należy na nowoczesne megacienkie. Także montaż telebimów nie jest kłopotliwa, ponieważ da się to wykonywać od frontu. Owo udogodnienie daje możliwość zmniejszenia wydatków związanych z budową platformy na tyłach monitora. Telebim staje się dzięki temu lekki. Atutem takiego instalowania telebimu jest również to, że nie trzeba żadnych dźwigów, czyli ciężkiego sprzętu. Samo administrowanie działa przez specjalny program, który wbudowany w wyświetlacz. Więcej informacji na stronie: www.billboardy-reklama.pl/

Trzeba także wspomnieć o tym, że standardowy telebim posiada czujnik temperatury i wilgotności powietrza, dzięki czemu na telebimie, poza reklamami pojawia się aktualna informacja dotycząca pogody, jak również zegar, czyli aktualna godzina i data. Poszczególne monitory posiadają również automatyczną regulację jasności. Dokonuje pomiaru światła z środowiska i reguluje własną jasność nadawania reklamy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:17:01
Tagi: komputer, telebim