gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Sprzęt dla prawdziwego wielbiciela gier

Popularność gier wideo wzrasta z każdym. Coraz większą popularnością cieszą się wszelkiego typu imprezy powiązane z tym biznesem. Widać to choćby w odbywających w Katowicach zawodach Extreme Masters, w których zespoły z różnych krajów walczą o zwycięstwa i wysokie nagrody pieniężne w kilku grach komputerowych.


Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom sprzętowym najnowszych gier, producenci komputerów stają na głowie żeby wyciągnąć jak najlepsze parametry ze swoich sprzętów. Oczywiście w większość produkcji można grać na średniej klasy sprzęcie. Jednakże jeżeli chcemy napawać się najlepszą jakością rozgrywki w najwyższej rozdzielczości, to należy pomyśleć o tym ażeby zakupić właściwy komputer stacjonarny do gier. Faktycznie, konsole są bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli mówimy o przystępność oraz łatwość w użytkowaniu. Nie trzeba instalować programów czy też samych gier. Mimo wszystko, nie mogą one być porównywane z mocą obliczeniową PC. Z dobrej jakości procesora i odpowiedniej karty graficznej można wydobyć znacznie więcej jeżeli chodzi o jakość grafiki oraz płynność samej gry. Dodatkową zaletą jest fakt, że odpowiednie podzespoły posłużą nam nie tylko do gier - możemy je wykorzystać przykładowo przy obróbce fotografii. Oczywiście różne gierki komputerowe mają zróżnicowane wymagania, lecz przy wybieraniu sprzętu zawsze trzeba kierować się wyważeniem pomiędzy wydajnością CPU oraz karty graficznej. Sprawdź: gamingowy komputer stacjonarny


Płyta główna
Napisał: Cory M. Grenier
Na podstawie: http://www.flickr.com
Od lat zwolennicy gammingowych pecetów toczą bój z amatorami konsol o to, jaka platforma jest lepsza jeżeli chodzi o dostarczenie najlepszej rozrywki w gier komputerowych. Jednym z najbardziej istotnych argumentów dających przewagę pecetom jest to, iż można je z biegiem czasu rozbudowywać, przerabiać oraz dokładać nowe, bardziej wydajne podzespoły. Dokładanie pamięci RAM, zwiększanie zasobów dysku twardego czy też podmiana karty graficznej - takich rzeczy nie doświadczymy będąc właścicielami konsol do gier. Wydaje się więc, że komputer stacjonarny do gier to idealny (choć nie zawsze niskobudżetowy) wybór dla doświadczonych i zaawansowanych graczy. Reasumując - jeśli myślimy o kupnie platformy do gier komputerowych - rozwiązaniem jest komputer stacjonarny do gier. Możliwość rozbudowania sprzętu, dodawanie kolejnych kart graficznych to jest zaleta, jaką doceni każdy gracz. Opłaca się zatem poświęcić odrobinę czasu na wyszukanie właściwego komputera dla naszych potrzeb.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:31:26
Tagi: gry, konsole, RAM