gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Poszukujesz idealnej gry dla siebie? Zobacz nową The Elders Scrolls

Znaczna ilość graczy z pewnością zastanawiało się jeszcze kilkanaście lat temu, bądź da się w łatwy sposób połączyć zalety gry na playstation z grą multiplayer. Teraz już od kilku lat jest nietrudno osiągalne dzięki Playstation Network – specjalnej usłudze sieciowej, która darmowo pozwala nie jedynie grę na konsoli przez sieć, ale również odmienne atrakcyjne możliwość – przykładowo swoją przeglądarkę internetową, aplikację umożliwiającą zdalne nabywanie gier na playstation, a także takie funkcje, jak zapamiętywanie userów z którymi się przede wszystkim grywa – dzięki temu kontakt z nimi poprzez czat czy odpowiednią pocztę jest dużo ułatwiony.


gra
Napisał: Veracomp
Na podstawie: Veracomp
W nowym tysiącleciu wiele gier jest dostosowanych właśnie na Playstation a, także na sieć Playstation – według dyrektora słynnej firmy Sony Computer Entertainment, wśród graczy Playstation 3 aż 8 graczy na 10 posiada konto na Playstation Network, co nie mogło przejść bez echa dla twórców i dystrybutorów gier.

Wypuszczona w roku 2014The Elders Scrolls online www.pssite.com|pssite.com/gry-2694-the_elder_scrolls_online.html jest jedną z takich gier – jest w pełni dostępna na Playstation. Wielbiciele Skyrima z pewnością się nie zawiodą na nowej wersji cyklu ze świata Tamriel.

Jest to klasyczny MMORPG, czyli gra RPG rozgrywana poprzez ogromnej ilości userów oraz ułatwiająca im wzajemny kontakt. The Elder Scrolls Online dzieje się około tysiąc lat przed wydarzeniami w szeroko znanym Skyrimie – fabuła koncentruje się na umowie między rodziną Thern a nekromantą Mannimarkiem, który jest w zmowie z groźnym duchem pragnącym całego świata tylko dla siebie. Oczywiście jest to jedynie uwertura dalszych wydarzeń.


playstation
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najciekawszą zaletą The Elder Scrolls Online jest jej niezwykła rozmaitość. Świat jest znacznie bardziej rozwinięty niż Skyrim, oprócz tego gracz oprócz specjalizacji może dokonać wyboru stronnictwo (Pakt Ebonheart, Dominium Aldmeru, Przymierze Daggerfall), a jakby tego jeszcze było mało – jednej z glidii szukających osobników o danych talentach (złodziejskich, czarnoksięskich bądź wojowniczych). Z oczywistych przyczyn każdy z tych decyzji znacznie ma wpływ na los bohatera. Wyjątkowo nieodzowne są również zdarzenia losowe, co zwykle zaniedbują inni twórcy gier – tutaj na brak atrakcji nie można narzekać.

Walki są angażujące, doskonałe w obsłudze a, także dynamiczne – potrzebne jest silne zaangażowanie gracza, ponieważ musi kontrolować zarówno atak, jak obronę. Zwolennicy realizmu także docenią także to, że każdy dialog jest dostępny w wersji dźwiękowej, a koneserzy pięknej grafiki – wysiłek włożony w stronę wizualną. The Elders Scrolls Online to gra wyczekiwana od mnóstwa lat, i chociaż nie należy do gier bardzo tanich, jej cena jest tego niewątpliwie warta – wysiłek włożony w grywalność i stronę dźwiękową jest godny pochwały. Posiada mocno wiele wątków pobocznych, oraz według wybranych ludzi można grać w tę grę przez całe lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:37:16
Tagi: poczta, gra, walka