gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Nowości w komunikowaniu. Od prostego aparatu po wielofunkcyjne telefony Xperia.

W obecnych czasach ciężko znaleźć kogoś, kto nie posiada komórki. Telefony tego typu natychmiast zdobyły pozycję na rynku i podbiły serca użytkowników, stając się stałym elementem ich codzienności. Nie powinno to jednak nikogo zaskakiwać. To im zawdzięczamy prawdziwy przełom w komunikacji na odległość.

Pojawienie się komórek na zawsze uwolniło nas od budek telefonicznych, konieczności kupowania kart magnetycznych i oszczędzania drogocennych impulsów. Ponadto wyparły one niemal całkowicie linie stacjonarne, które przez całe lata stanowiły największe niezrealizowane pragnienie Polaków.Pierwsze komórki, które weszły do obiegu mniej więcej przed dwudziestu laty były niezwykle proste. Umożliwiały wykonanie połączenia i napisanie wiadomości tekstowej liczącej dokładnie 160 znaków. W ich menu znajdowała się zwykle jedna albo dwie gry i kalkulator. Wśród ówczesnych modeli telefonów wyjątkową karierę zrobiła słynna Nokia 3310, którą do dziś wiele osób wspomina z nostalgią.
telefon multimedialny
Napisał: John Karakatsanis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Branża telefonów mobilnych uległa totalnemu przeobrażeniu wraz z pojawieniem się smartfonów. Część producentów komórek, którzy święcili triumfy przed kilkunastu laty, nie odnalazła się we współczesnych czasach i została w tyle za konkurencją. Inne marki z kolei umiejętnie wykorzystały nową sytuację na rynku i wybiły się na liderów sprzedaży. Jednym ze zwycięzców walki o zaufanie konsumentów jest renomowana japońska firma Sony. Ten ceniony na całym świecie producent elektroniki z kraju Samurajów ma własną markę smartfonów pod szyldem Xperia. Pierwszy telefon należący do tej serii nazywał się Xperia X1 i trafił do rąk użytkowników przed ośmioma laty. Dziś oferta smartfonów firmy Sony bardzo się rozrosła, a za jej okręty flagowe uważa się modele: Sony Xperia M, Sony Xperia M4 czy Sony Xperia M4 Aqua - więcej tu: www.ceneo.pl/37553877 .Potwierdzają to przychylne oceny Internautów i użytkowników. W sieci możemy znaleźć na recenzje, które kładą nacisk na liczne zalety wyżej wymienionych telefonów. Wyjątkowo dobre opinie dostaje Sony Xperia M4 Aqua, czyli starannie wykonany wodoszczelny smartfon z tak zwanej średniej półki cenowej. Eksperci oceniający ten model podkreślają przede wszystkim fakt, że firmie Sony udało się wyprodukować produkt osiągalny dla szerokiej grupy użytkowników, który tylko w niewielkim stopniu odbiega poziomem od najdroższych telefonów. Codziennych użytkowników z pewnością zachwyci natomiast dobry system operacyjny i bogactwo różnorodnych aplikacji. Więcej czytaj tutaj: sony xperia m4 aqua w Ceneo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:31:25
Tagi: Nokia, model, modele, marki, oceny