gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Nowoczesny parking wzbogacony o systemem rezerwacyjnym

W przepełnionych miastach odszukanie miejsca parkingowego – nawet płatnego – graniczy z cudem. A gdyby tak można było zająć miejsce parkingowe wcześniej i nie marnować czasu na poszukiwania, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednakże nie wyłącznie do przyjmowania opłat za parkingową usługę, ale też do organizacji pracy samego parkingu.
Oracle
Napisał: Raido
Na podstawie: http://www.flickr.com


Funkcjonują już testowe systemy, w jakich kierowca wysiada z czterokołowca w dogodnym miejscu – dla przykładu w pobliżu dojścia do centrum handlowego. Później po wydaniu przez kierowcę dyspozycji za pośrednictwem właściwej aplikacji podłączony do sieci internetowej samochód – już bez prowadzącego – prowadzony jest bezobsługowo na oddalone miejsce postoju. System parkingowy oparty będzie o rezerwację online dokonywaną za pomocą strony internetowej (system parkingowy). Przy projektowaniu systemu zadbano zarówno o stałych eksploatatorów parkingu oraz jednostki, jakie z parkingu korzystają okazjonalnie. Przy rezerwacji miejsca, wiadomość o zajętym miejscu parkingowym zostaje automatycznie przesłana do systemu i przy wjeździe na parking, wystarczy zeskanować posiadaną kartę.


Urządzenie pomiarowe
Napisał: Commander, U.S. 7th Fleet
Na podstawie: http://www.flickr.com


System rezerwacji, został oczywiście sprzężony z systemem zapewniającym zarządzanie ilością dostępnego miejsca celem jak w największym stopniu dokładnej optymalizacji przestrzeni.
Wyjścia tego typu, tak jak bramki obrotowe przypuszczalnie wprowadzane będą w coraz to ogromniejszej ilości parkingów – kłopoty z przystępnością miejsc dla czterokołowców są bowiem coraz to częstsze (szukaj na transcom-system.com.pl). Zaś umożliwienie oszczędzenia najcenniejszego aktualnie zasobu, którym jest czas, jest to olbrzymia przewaga konkurencyjna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:23:05
Tagi: telefon, samochód, gra, komórki, pomoc