gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Masz w planach sprzedanie smartfona, ale nie idzie ci na aukcjach? Nikt ze znajomych nie potrzebuje nowego modelu? Zdecyduj się na

Niemal każdy z nas posiada już swój telefon, a najczęściej jest to smartfon. W związku z tym, iż niemal z miesiąca na miesiąc na rynku pojawia się sporo nowości, to coraz większa ilość ludzi chciałaby sprzedać stary model i kupić coś nowego. Jeśli mamy znajomych albo rodzinę zainteresowanych tego typu kupnem to rewelacyjnie – problem z głowy. Co jednakże w sytuacji, gdy nie mamy komu sprzedać smartfona? Tu mamy 2 możliwości: aukcje albp specjalne skupy telefonów, które są rozwinięte głównie w dużych miastach na zachodzie Polski. Chociażby typowy skup telefonów wrocław będzie przyjmował praktycznie każdy model aparatu, gdyż mają możliwość sprzedania telefonów sporej grupie osób. Jeśli mieszkamy więc we Wrocławiu czy okolicach to nie powinniśmy mieć zupełnie problemów ze sprzedaniem telefonu – starego czy nowego.


czytaj
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Alternatywą są wszelkiego typu strony z aukcjami. Niestety tutaj musimy poświęcić ogrom czasu na spełnienie wszelakiego rodzaju warunków umowy, stworzeniu aukcji, opisanie produktów, wykonanie zdjęć, dalej na kontakt z potencjalnymi kupcami, a dodatkowo musimy oczekiwać na sprzedanie czasami kilka tygodni, ponieważ tyle trwa aukcja albo po prostu nikt nie będzie zainteresowany daną ofertą. Cóż – zdarza się i niestety sytuacja ta będzie często dotykać potencjalnych sprzedawców. Powód jest jeden – w Internecie każdy potencjalny kupiec ma możliwość dokładnego sprawdzenia cen produktów. Jeśli zatem zaoferujemy zbyt wysoką cenę, to nie sprzedamy smartfona. Tutaj więcej: http://raiden.net.pl/content/7-skup.


Zupełnie inna sytuacja jest w skupach telefonów. Przytaczany wcześniej skup telefonów wrocław będzie przykładowo mógł zaoferować bardzo korzystną cenę, a przede wszystkim zaoszczędzi nasz bardzo wartościowy czas. To w rzeczywistości jest nie do przecenienia szczególnie dla osób, które pracują, mają rodziny lub różne swoje zajęcia. Niestety lecz nie zawsze będą oni mieli możliwość wystawiania produktów na Allegro oraz ciągłego ich monitorowania. Także jeśli zamierzamy sprzedać smartfon, trzeba skorzystać ze skupów lub po prostu w błyskawiczny sposób dostać pieniądze i skupić się na pozostałych czynnościach albo spędzić czas z rodziną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:28:10