gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Marketing WiFI - współczesne i sprawne narzędzie marketingowe

Marketing WiFi to jedno z najnowocześniejszych i zarazem najskuteczniejszych narzędzi marketingowych i reklamowych. Wykorzystuje go w dzisiejszych czasach sporo firm, w szczególności hotele, bary, restauracje i także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali mogą zidentyfikować wchodzących gości, zbierać ich opinie, i także wysyłać informacje o aktualnych promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie udoskonalić oferowane usługi oraz zachęcić Klientów do ponownego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu
Napisał: Cory Doctorow
Na podstawie: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to bardzo pomysłowe narzędzie marketingowe, które zezwala na użycie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji albo klubów. Konsumenci mogą skorzystać z darmowego WiFi, które znajduje się w konkretnym lokalu, co także jest dla nich znaczną korzyścią - przeczytaj na stronie. Z początku logowania Klienci natrafią na stronę powitalną, jaka w większości wypadków jest zintegrowana z Facebookiem. Jednak, korzystając z WiFi w lokalu, zdoła także zalogować się na swoją pocztę, Twittera i wszelkie inne interesujące go strony. Goście, którzy używają WiFi w lokalu, trafią do bazy danych, co powoduje, że można z nim być przez całkowity czas w kontakcie. Dzięki temu wolno informować gości o bieżących promocjach, przecenach, a także stawiać lojalność. Dodatkowo wifi reklama daje też możność przygotowania nowiutkich promocji, o jakich dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.Sieć wifi
Napisał: Joe The Goat Farmer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pożądane byłoby zastosować marketing WiFi w swoim lokalu, ponieważ to pomoże nam jeszcze lepiej zareklamować osobisty lokal, ulepszyć oferowane usługi, i także przyciągnąć nowiusieńkich Klientów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest kosztowne, a może być bardzo dochodowe. Instalacja programu również jest nadzwyczaj prosta oraz nieskomplikowana, wystarczy jedynie podłączyć WiFi do bieżącej infrastruktury. WiFi jest obecnie kompatybilne ze wszelkimi urządzeniami osiągalnymi na rynku - spotlike.eu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 15:59:55
Tagi: Promocja, reklama, lokal