gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Krótka charakterystyka słynnych powszechnych przedsiębiorstw.

Zapewne wiesz, że istnieją w świecie przedsiębiorstwa, których data zaistnienia to dalekie lata, a które obstają się na rynku do dziś i są niezastąpione.


Jedną z omawianych firm jest AIR SWISS, inaczej szwajcarskie linie aeronautyczne, które zaistniały w 2002r.


panorama - firma
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
. Obsługują 74 połączenia do 38 krajów świata. Flota składa się z 85 samolotów z czego 24 to samoloty dalekiego zasięgu. W Polsce samoloty Air Swiss latają z portu lotniczego w Warszawie im. Chopina. Inną firmą jest AVANTE, która zajmuje się produkcją okien. Przedsiębiorstwo Avante to profesjonalny lider wśród tego typu urządzeń. Na swoje produkty posiadają 7 lat gwarancji oraz 12 miesięcy darmowego ubezpieczenia. W kluczowej ofercie proponują aż 40 kolorów oklein okiennych, dlatego można być pewnym, że każdy odszuka coś dla siebie. Linie lotnicze do znalezienia tutaj - skuteczny avante .

Kolejną firmą jest BELLISSIMA IMETEC, która frapuje się produkcją drobnego osprzętu AGD np. suszarki, bądź lokówki. Jest to włoska marka powstała w 1974r. Produkuje sprzęt dla wielbicieli piękna, zdrowia i urody, a dla których równocześnie ważne są kwestie bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Marka Bellissima imetec postrzegana jest jako pewna i przykładna marka o utwierdzonej reputacji. Ostatnią marką będzie Kenwood zajmująca się fabrykacją akcesoriów kuchennych np. blender Kenwood. Przedsiębiorstwo działa w 44 krajach na świecie jak również została założona 1947r. Blender Kenwood to jedynie drobny drobiazg przy robotach kuchennych, które wykonuje firma. Więcej o tym na tej stronie.


Jak widać, jest sporo firm o jakich nawet nie zdarzyło się nam słyszeć, a które są popularne i kultowe. Wskazane jest aby poczytać relacje na ich temat, kiedy będziemy chcieli skorzystać z ich posług.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:23:07
Tagi: firmy, ISS, opinie