gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jaka sportowa kamera będzie właściwa dla biegaczy?

Dobra kamera sportowa powinna być zaprojektowana tak, aby cieszyła osobę korzystającą ze świetnej jakości fotografii, wideo w wysokiej rozdzielczości a także mobilności.


Ochota utrwalania sportowych osiągnięć jest tak silna, że wytwórcy już dawno dostrzegli w tym interes i prześcigają się w odkrywczych podejściach.


Jak nie zgubić się w gąszczu sportowych kamer i kupić dobry dla siebie produkt? Segment kamer sportowych jest dość mocno obsadzony przez kilku fabrykantów. Wychwycić dobry dla siebie produkt to praktycznie rzecz biorąc poświęcenie kilku godzin na porównywanie poszczególnych kamer ze sobą i funkcji, które oferują – oraz tych, jakie możemy dokupić. Wybór perfekcyjnej kamery sportowej nie jest bezproblemową decyzją, toteż przygotowaliśmy poniższy przekaz kamery Yi. Oznajmić, iż ma być funkcjonalna to z pewnością zbyt mało. Kamera sportowa winna mieć szereg udogodnień, by móc z niej korzystać w szybki jak też wygodny sposób dla przykładu w toku zawodów sportowych, joggingu, jazdy na bicyklu albo nawet nurkowania.Taką kamerą sportową jest Gopro Hero 5 Session.


Waga
Napisał: Marcel Oosterwijk
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co winna zawierać dobra kamera sportowa: obudowę ergonomiczną – szczegółowo mamy na myśli jej budowę, pomyślny układ oraz taki rozmiar klawiszy, ażeby można było ekspresowo rozpocząć zapis wideo albo zdjęć; odpowiednią wagę – przy długim użytkowaniu owego sprzętu, zaczyna ciążyć nam każdy zbyteczny gram; jakość nagrywanych wideo – skoro mówimy o kamerach, to naturalnie nie mogło zabraknąć paru zdań o tym parametrze. Wiele z kamer sportowych oferuje nagrywanie wideo w jakości 4K odwiedź.


Nie za każdym razem jednakże znaczy to, iż nasze wideo będzie o nadzwyczaj czystej jakości. Można się srogo rozczarować, stąd wskazane jest poszukać w sieci wideo drugich użytkowników zarejestrowanych upatrzonym modelem. Kamery Yi też mają opisane wyżej funkcje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:41:52
Tagi: rower, czas, prezent, użytkownik