gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Informacje dotyczące problemów z wyposażeniem domu

Każdy z nas doskonale wie, iż wszelkiego rodzaju sprzęty mają to do siebie, że po pewnym czasie mogą sprawiać kłopot w użytkowaniu. Jak radzić sobie z tymi problemami? Poniżej podsuwamy rozwiązania na dwa najczęstsze problemy, które występują w każdym domu.


czyszczenie pralki
Napisał: vastateparksstaff
Na podstawie: http://www.flickr.com


specjaliści
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jak oczyścić pralkę?
Po pewnym okresie użytkowania pralka może nieprzyjemnie pachnieć. Aby zwalczyć taki zapach wydostający się z bębna, bez wątpienia konieczne jest czyszczenie pralki odpowiednimi środkami - czyszczenie pralki. Takiś środków trzeba użyć w miejscach, w których widoczny jest grzyb, jak również należy oczyścić dozowniki na proszek i płyn. Łatwym sposobem na oczyszczenie bębna będzie jest 2 litrów octu spirytusowego oraz dodanie odkamieniacza do pralek. Kolejno powinno się ustawić najwyższa temperaturę i wlączyć pranie (z pustym bębnem). Można również użyć 3 opakowań kwasku cytrynowego i 2 szklanek octu. Dobrym sposobem na wyczyszczenie bębna jest włączenie pralki bez ubrań na 90 stopni Celsjusza z 0,5 kg kg sody oczyszczonej. Jeśli tego wymienione sposoby nie pomogą w pozbyciu się przykrych zapachów, może okazać się, że konieczna jest wymiana jakiegoś elementu w pralce.


Jaki pilot kupić?


Chyba każdy posiadać jakiegoś sprzętu elektronicznego, takiego jak telewizor czy odtwarzacz muzyki, spotkał się z problemem, kiedy jeden z pilotów się zepsuł bądź zaginął -sprawdź jaki pilot kupić. Ręczne obsługiwanie takich urządzeń nie jest wygodne, dlatego pojawia się dylemat - jaki pilot kupić? wiedzieć, iż w tej sytuacji nie trzeba kupować oryginalnego pilota, oddzielnego do każdego sprzętu. Obecnie można zakupić uniwersalny pilot. Taki pilot może pasować do wielu sprzętów elektronicznych, różniących się przeznaczeniem czy modelem, przed zakupem powinniśmy jednak upewnić się jakie konkretnie urządzenia może obsługiwać.


Ponadto, nie zawsze trzeba kupować pilot, innowacyjne technologie pozwalają na sterowanie urządzeniami w domu za pomoca smartfona. Jeżeli interesuje nas takie rozwiązanie należy znaleźć firmę, która zaplanuje dla nas inteligenty program sterowania posiadamymi urządzeniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:31:27
Tagi: gra, wymiana, rozwiązanie, problem