gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Zestaw komputerowy dla prawdziwego gracza - wybór należytej klawiatury albo słuchawek

Wybierając komputer dla gracza, z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę na wiele istotnych rzeczy. Taki komputer na pewno winien być bardziej wydajny, mieć zintegrowaną kartę graficzną i właściwy procesor. Aczkolwiek wybór komputera to jeszcze nie wszystko. W toku gier skorzystamy bowiem również ze myszki komputerowej, słuchawek i oczywiście klawiatury. Posiadają one równie ważką rolę co sam komputer, dlatego pożądane byłoby dokładnie zastanowić się nad wyborem akcesoriów komputerowych.
Myszki do gier powinny być bardzo czułe i odpowiadać nawet na najmniejszy ruch. Nie mogą się zacinać lub funkcjonować zbyt wolno, bo w wielu grach liczy się prędka reakcja. Muszą być dobrze wyważone, lekkie oraz pracować z wielką precyzją. Należałoby wybierać takie myszki, które cechują się dużymi parametrami technicznymi.
głosniki
Napisał: Sony
Na podstawie: Sony


Poniektórzy gracze posługują się klawiaturą z zawrotną wręcz prędkością. Klawiatura musi więc być bezwarunkowo funkcjonująca, jak np. te PC Store - klawiatury dla graczy. Pożądane byłoby wybrać taką, jaka dodatkowo pokryta jest materiałem antypoślizgowym. Niejedna klawiatura do gier posiada również dodatkowe klawisze, jakie służą do makr-sekwencji poleceń. Wskazane jest wybierać klawiatury, które cechują się dobrym profilem, co powoduje, iż trafienie w klawisze jest sporo łatwiejsze. Takie klawiatury świetnie sprawdzą się podczas wielogodzinnych gier.
Wyśmienite słuchawki dla graczy pozwolą nam idealnie wczuć się w grę, jakbyśmy sami w niej byli. Wyraźnie zaakcentowane dźwięki, przenikliwe basy i prawidłowo słyszalne głosy innych graczy to coś, co doceni każdy prawdziwy gracz. Kupując słuchawki do gier, pożądane byłoby więc zwrócić sporą uwagę na jakość dźwięku, a także zastosowany mikrofon. Tutaj mają ogromy wybór www.pcstore.pl. Słuchawki muszą być także wygodne, żeby nie przeszkadzały nam w trakcie gier. Niewygodne, przesuwające oraz uciskające głowę słuchawki zdołają okazać się rozległą przeszkodzą w czasie gry, efektywnie nas rozpraszając. Wskazane jest wybierać takie, które bez trudności wolno dostosować do swoich potrzeb, na rynku odkryjemy mnogość takich modeli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:47:02
Tagi: mikrofony, myszka, gry