gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Z jakich powodów warto dbać o swój smartfon kupując na niego dobrze dobrany futerał lub etui.

Nowe telefony mają nieporysowane obudowy i ekrany, lecz czasami wystarczy parę dni trzymania w kieszeni czy torebce, aby po tej nowości nie zostało ani śladu.
Z tego też powodu jeśli ktoś będzie chciał na dłużej zachować swoje urządzenie w dobrej formie, a jednocześnie dać mu większe bezpieczeństwo na wypadek jakiegoś uderzenia albo upadku, to powinien zainwestować w odpowiedni pokrowiec. Nawet te najtańsze, kosztujące parę złotych już w jakiś sposób urządzenie ochronią, a niektóre odmiany dają znacznie większą skuteczność. Nie można też zapomnieć o roli ozdobnej, wiele etui i pokrowców jest naprawdę ładnie i estetycznie wykonanych. W sklepach wybór tych gadżetów jest naprawdę ogromny, więc każdy właściciel smartfona bez żadnego problemu powinien odpowiedni huawei y3 etui dla siebie znaleźć.


obudowa huawei y5
Napisał: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niezwykle popularne są na przykład pokrowce wykonane z tworzywa sztucznego albo trochę droższego poliwęglanu, ten ostatni materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale przed tego typu rzeczami będą również chronić etui silikonowe, zakłada się je na boki i tył komórki. Przez to że są elastyczne bardzo dobrze pochłaniają one energię, i niejeden smartfon dzięki nim został uratowany od zniszczenia. Jednak jeżeli trafi się sytuacja, że jakiś element zewnętrzny przypadkowo pęknie, to też dużego problemu najczęściej nie będzie.
Do większości wersji telefonów dokupić bowiem można firmowe obudowy i je po zwyczajnie wymienić. Co więcej, w przypadku niektórych modeli druga obudowa huawei y5 znajduje się w zestawie, który się kupuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:35
Tagi: urządzenie, model, telefony