gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Wszystkie promocje na jednej stronie www

Jak wiemy w większych sklepach dyskontowych można nabyć po bardzo okazyjnej cenie pewne produkty spożywcze. Z dużymi marketami jest jednakże tak, że nierzadko kuszą ekstra promocją na 1,2 czy 3 artykuły w konkretnym czasie. Pozostałe towary zostają natomiast w cenach normalnych.

Gazetki reklamowe
Na podstawie: freepik.com
Rzecz jasna, możemy spacerować od marketu do marketu w poszukiwaniu promocji, jednak o wiele prościej jest otworzyć witrynę internetową interesującego nas marketu i odnaleźć na niej aktualną gazetkę promocyjną w formacie PDF. Gazetki promocyjne dziś spotykane nierzadko mają atrakcyjną szatę graficzną.

Oprócz fotografii towarów promocyjnych bywa, iż zawierają przeróżne nowinki na ich temat, czy także przeróżne ciekawe przepisy z tych artykułów. Dla przykładu jeśli w promocji jest pierś z kurczaka, można spotkać w takiej gazetce recepturę na wyśmienitego "kurczaka po Meksykańsku", gdy natomiast jest w promocji kapusta włoska, można natknąć się na przepis na doskonałe "gołąbki w sosie pomidorowym".

Gdy zamieszkujemy w wielkim mieście i jest w okolicy trochę hipermarketów}, poza tym posiadamy dostateczną ilość wolnego czasu, można pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 i 3, po artykuły najbardziej korzystne cenowo. Można tymże sposobem oszczędzić faktycznie sporą kwotę co miesiąc na samych artykułach spożywczych.


Newsem są strony WWW zamieszczające nieomalże wszystkie aktualne wydania tych gazetek zebrane w jednym miejscu. Wspomniane strony mogą sprawić, iż nasze powszednie życie stanie się łatwiejsze. Wystarczy wieczorową porą zobaczyć analogiczną stronę, odnotować w którym hipermarkecie oraz co nas ciekawi (przy okazji można również zaplanować jadłospis na cały tydzień, by nie zakupić nazbyt dużo produktów rzuciwszy się w wir sprawunków).

Kolejnego dnia odwiedzamy wybrane markety w kolejności nam odpowiadającej, i robimy nasze zakupy trzymając się ściśle spisu. Z doświadczenia wiem, iż trzymając się wspomnianych zasad można w przeciągu miesiąca oszczędzić nawet 500 zł. Tymże dokładnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (+ dostęp do sieci internetowej) mogą przysporzyć się do istotnych oszczędności w budżecie domowym, a te w formacie PDF przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:36:08
Tagi: kurczak, środowisko, WWW, przyrody, DOC, {marketów