gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Używanie dobrego sprzętu toe rozstrzygnięcie

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić sprzątanie bez użycia elektroluksu, w szczególności czyszczenie dywanów i wykładzin.


Przy kupowaniu takiego urządzenia powinno się szczegółowo przemyśleć jego parametry.


W elektroluksie bardzo ważna jest moc ssania. Taka moc określa siłę, z jaką są zasysane zanieczyszczenia i to oczywiście ona świadczy o efektywności sprzętu. Jeżeli w domu nie ma dzieci, ani zwierzaków, wystarczy siła ssania 300-350 W. Zaś jeżeli zamieszkujemy ze zwierzętami, lub domownicy są wrażliwi na kurz i pyłki, sprawdzi się sprzęt o większej mocy. Najlepszym rozwiązaniem jest nabycie odkurzacza o dopasowywanej mocy ssania, bo każde podłoże nastręcza innej siły ssania.


etui
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wygodnym rozwiązaniem jest rura do odkurzacza teleskopowa, czyli o korygowanej długości, którą wolno dostosować do wzrostu sprzątającej postaci. Mniejsze znaczenie posiada natomiast materiał, z którego rura została wykonana, powinno się tylko mieć na uwadze, że plastykowe są lżejsze od metalowych.


Osiągalne w sklepach odkurzacze są wyposażone w istotne komplety dodatków, szczotkę wszechstronną z przełącznikiem, szczotkę do parkietów, do tapicerki, także do porządkowania trudno dostępnych zaułków.


dyski przenośne
Napisał: Pure Energy


rura do odkurzacza
Napisał: Reg Natarajan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niezwykle istotne w każdym elektroluksie są filtry. Te umiejscowione przed pojemnikiem na kurz mają za zadanie ochraniać silnik, natomiast wylotowe oczyszczają wylatujące powietrze.


Warto zadbać o filtry, albowiem od nich jest zależna czystość powietrza w porządkowanym pomieszczeniu.


Odkurzacze uniwersalne są niezwykle często wybierane przez kupujących. Charakteryzowane są jako wielofunkcyjne, ponieważ dodatkowo mogą zbierać ciecze, prać dywany i tapicerkę, myć posadzki, bądź okna.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:34
Tagi: czas, sklep, rozwiązanie