gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Potrzebujesz uwiecznić swoje fizyczne wyczyny? Użyj porządnego sprzętu - zobacz, jakiego!

W dzisiejszych czasach fotografujemy i kamerujemy prawie wszystko. Jednym z najczęściej wybieranych motywów są sukcesy sprawnościowe. Im bardziej widowiskowe, tym lepiej, naturalnie. Ma to bez wątpienia swoje lepsze i gorsze strony.


kamery sportowe
Napisał: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com


Fundamentalne pytanie to jednak: jak uwiecznić jakąś sekundę, ażeby naprawdę chciało się do niej wracać?


Zadaniem atlety - nawet gdy sport uprawia tylko dla zabawy - jest nade wszystko ćwiczenie. Niekoniecznie powinien być obeznanym w fotografowaniu czy na tajemnicach robienia filmów. W takim razie z pomocą nadchodzą twórcy elektroniki, oferujący różnorodne kamery sportowe. Nie licząc świetnej rozdzielczości posiadają one takie usprawnienia, jak GPS, łączność wi-fi, umocniona i wodoszczelna obudowa, dodatkowe układy do działania po ciemku, a nawet magnes w obudowie (z jego przyczyny aparat umocujemy bez problemu na elementach metalowych). Każda z takich kamer jakoś się odróżnia i wybór wymarzonej może okazać się ciężki. Na pewno pożądane byłoby położyć nacisk na mocny akumulator. Niemiło byłoby stracić możliwość filmowania biegu w połówce dystansu tylko ze względu na słabą baterię.
toyota celica tuning
Na podstawie: pixabay.com


laptop
Napisał: Horacio Corral
Na podstawie: http://www.flickr.com


Odmienną efektowną opcją jest umiejscowienie aparatu na dronie i filmowanie całego wydarzenia z niesztampowych punktów. Da się do tego stosować zwyczajną kamerą sportową. Nową i wartą rozważenia opcją są najnowszej generacji Urządzenia, które posiadają kamerę zintegrowaną. I tak oto np. dron DJI Phantom 3 zapewnia nam możliwość złapania niesamowitych momentów i zapisania ich dzięki kamerze w rozdzielczości 4K, co dzisiaj jest najwyższym standardem.


Niestety drony mają krótki okres latania i z tego powodu lepiej używać ich przy relacjach nie za długich - wymieniony Phantom lata trochę ponad 20 minut. Na nakręcenie spektakularnych momentów wspinania jest jak na zawołanie!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:47:02
Tagi: czas, moc, system, Urządzenia, drony