gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Opracowałeś jakieś nowoczesne rozwiązanie? Powinieneś jak najszybciej zgłaszać je do urzędu patentowego!

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zbija prawdziwe fortuny na tym, iż wpadną na jakieś nowoczesne rozwiązanie, które upraszcza milionom osób na całym świecie codzienne życie. Na pierwszy rzut oka wydać by się mogło, iż era wynalazków jest już dawno za nami, jednakże okazuje się, iż praktycznie każdego dnia wymyślane są jakieś nowości, z których część dokonuje prawdziwą rewolucję w życiach milionów ludzi.


Jeśli chociaż trochę interesujesz się tego typu sprawami, niewątpliwie wiesz dobrze, o czym jest mowa.


sprzęt elektroniczny do utylizacji
Napisał: Hanan Cohen
Na podstawie: http://www.flickr.com


Opatentuj swój wynalazek


Jeżeli właśnie wymyśliłeś jakieś innowacyjne rozwiązanie, z którego jesteś mocno dumny, wówczas zdecydowanie powinieneś jak najszybciej udać się do urzędu patentowego i tam zarejestrować swój wynalazek. Wprawdzie na początek to nieco kosztuje, a równocześnie wymaga dużo zaangażowania, bowiem urząd patentowy wymaga, aby zaprezentować mu prototypy owych wynalazków, jednakże niewątpliwie w przyszłości nie będziesz tego żałować jeżeli Twój wynalazek jest akurat tego wart i zrewolucjonizuje świat. Nie od dzisiaj wiadomo, iż trzeba w siebie wierzyć, zatem bez wątpienia musisz pójść tą drogą jeśli sądzisz, że naprawdę wynalazłeś coś godnego uwagi.


prototypy
Napisał: Andreas Trojak
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co jeśli się nie zgłosisz do urzędu patentowego?


Jeżeli Twój wynalazek osiągnie sukces, a równocześnie nie zostanie zarejestrowany, wtedy może okazać się, iż ktoś inny zrobi to przed Tobą i wtedy będzie mógł czerpać wyłączne zyski z tego wynalazku, a tego oczywiście byś nie chciał.


Jednocześnie w takim przypadku trzeba udowodnić, że faktycznie wymyśliło się daną rzecz w danym czasie, a to czasem nie jest takie proste. Jeżeli chcesz uniknąć tego typu problemów, wtedy bez wątpliwości powinieneś wszystko rejestrować!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:02:49
Tagi: dom, wagi, problem, typ