gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - świetny sposób na to ażeby puścić wodze fantazji i dać wyraz swej indywidualności

Technologie mobilne w bardzo szybkim tempie zmieniły nie tylko rynek, lecz również całą naszą codzienność. Stały się wszechobecnym rozwiązaniem.


Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka.
obudowa do Alcatel Pixi 4 4
Napisał: Matteo Bagnoli
Na podstawie: http://www.flickr.com


Samsung
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu


Niska waga, nieduże rozmiary, przenośny charakter telefonów komórkowych, łatwa obsługa, wielofunkcyjność - wyliczać można bez końca. Obecnie komórka znajduje cały szereg różnego rodzaju zastosowań. To kalendarz, odtwarzacz filmów i muzyki, aparat fotograficzny czy klient poczty elektronicznej. Należy zaznaczyć, że coraz chętniej bywa wykorzystywana, głównie przez młodych ludzi, jako swoisty atrybut będący świadectwem przynależności do określonej grupy społecznej, symbol swojej indywidualności. Rodzi się jednakże pytanie: czy smartfon może rzeczywiście okazać się przydatnym „instrumentem” wyrażania siebie? Jak najbardziej. Pokrowiec HTC Desire 530 jest tego idealnym dowodem. Na rynku spotkamy całkiem sporo rozlicznych motywów i kolorów. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serduszka, żelki, zwierzaki, auta, budowle, graffiti, emotikony - oferta jest niezmiernie obszerna.
Tak naprawdę jedyne, co nas ogranicza w wyborze futerału to wyobraźnia. Możemy też iść o krok dalej i stworzyć własną unikalną obudowę do telefonu, umieszczając na niej dowolny nadruk.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:02:48
Tagi: projekt, aparat, gra