gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakiego wariantu zdjęcia można by sporządzać za pomocą fachowego obiektywu sigma 1750?

Nie trzeba być fachowcem, aby zechcieć móc używać urządzenia, którego używają na co dzień zawodowcy. Wszakże jeśli pragniemy przykładowo stać się fachowym fotografem, powinniśmy np. wystawić własne zdjęcia na jakiejkolwiek wystawie a do takiego celu nie starczy wyłącznie zakupić aparat Zorka 5 i zrobić kilka ujęć.


Aby móc być dobrym fotografem, należy mieć właściwe predyspozycje i naturalnie być we właściwym czasie w odpowiednim miejscu.


Projektor NEC z serii PA
Napisał: NEC
Na podstawie: NEC


Wszakże co z tego, jeśli nie będziemy mieć profesjonalnego sprzętu, tego typu jak przykładowo obiektyw sigma 17-50? Jest to doskonały zoom do tak zwanych lustrzanek wyposażony między innymi w niezwykle dobrej jakości system stabilizowania obrazu i HSM, zatem ultradźwiękowy silnik. Taki obiektyw sigma 17-50 ma bardzo szeroki kąt widzenia. Oferuje to już od ogniskowej 17milimetrów i zapewnia przy niniejszym ustawiczną maksymalną przysłonę F2.8. W dodatku obiektyw sigma 17-50 oferuje to w pełnym zakresie ogniskowych. Nadaje się zatem do mnóstwa różnorodnych rodzajów fotek: od tworzenia portretów, poprzez dokumentowanie ukształtowania budynków na uwiecznianiu pejzażu finalizując.


kosmetyki
Napisał: Random Retail
Na podstawie: http://www.flickr.com
Innym wartym przyjrzenia się sprzętem jest apo 70-300mm f4-5.6 dg macro. Jest on idealnym teleobiektywem dla wszelakiego miłośnika fotografii, w tym również dla tego typu, którzy preferują fotografię w skali makro. Zoom apo 70-300mm f4-5.6 dg macro posiada ogromną jasność oraz niezwykle duże zdolności. Posiada także specjalne soczewki, jakie skutecznie niwelują aberrację chromatyczną.


Należałoby dodać, że szkiełka te robią to niezależnie od użytej w takiej sytuacji ogniskowej. Obiektyw ;apo 70-300mm f4-5.6 dg macro wskazany jest do fotografii portretowej, sportowej czy zdjęć przyrodniczych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:02:47
Tagi: obraz, gra, system