gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakiego rodzaju urządzenia produkuje chińska korporacja pod nazwą Xiaomi?

W dzisiejszych czasach funkcjonuje naprawdę wiele różnych spółek, które zajmują się produkcją nie tylko nowoczesnych sprzętów, ale też (jeśli czegoś takiego potrzebuje konkretne narzędzie) dedykowanego do nich oprogramowania.


Prawdą jest, że wiele z tego typu spółek pochodzi z Chin.
Warsztat samochodowy
Napisał: uniquelycat (Cathy) Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest ze spółką pod nazwą Xiaomi, która ma swą centralę w Pekinie. Spółka została otwarta 6-go kwietnia 2010 roku, a jej dyrektorem jest p. Lei Jun. Produkty wspomnianej spółki często są oparte na technice północnoamerykańskiej firmy Apple, sam natomiast dyrektor jest często porównywany do twórcy wspomnianej firmy z obecnym w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami spółki Xiaomi są nie tylko smartfony (takie było ich pierwsze urządzenie), lecz również przykładowo smartwatche, tablety, słuchawki, przystawki smart tv do telewizorów, routery, żarówki czy nawet pojazdy segway.


Warto także nadmienić, że wymienione produkty nie są wykonane w niskiej jakości. Przeciwnie - bardzo często wygrały różne porównania z towarami produkowanymi przez konkurencję. To, co jeszcze odróżnia spółkę Xiaomi od innych spółek jest to, że przez dosyć znaczny czas nie chciała mieć własnej sieci dystrybucyjnej, a oferowała swe produkty jedynie przez swoją stronę internetową.
Kiedy jednak odbiorcy przekonali się o wysokiej jakości produktów, firma postanowiła zawiązać współpracę z różnorakimi hurtowniami. Obecnie więc moglibyśmy te polecane przez wielu osób towary nabyć też w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:37:29
Tagi: program, dom, internecie, interes, typ