gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Czym jest marketing video, jaka osoba mogłaby z niego korzystać i jaka firma go może zrobić?

Czy pamiętasz jak w dzisiejszych czasach przyciągnąć do proponowanych przez swą firmę wyrobów albo świadczeń uwagę jak największej liczby potencjalnych nabywców? Należy nie tylko przyciągnąć ich baczność, lecz zatrzymać przy tego typu promocji, może zaskoczyć a z pewnością w jakiś sposób się odróżnić.
Jak więc sądzisz, czy profesjonalna promocja powinna mieć formę tekstową? Obrazkową? Fotosów? Muzyki? Czy może wszystkie te wymienione formy jednocześnie? Tak, tego typu marketing video zdaje się być promocją doskonałą, ponieważ, jeśli tylko jest odpowiednio przygotowana, mogłaby zawierać wszystkie niezbędne elementy. Właściwa muzyka mogłaby przykuć zainteresowanie, tak samo także jak jakaś animacja lub mówiąca do klienta kobieta, jakiej głos może jeszcze zawierać tak zwany "call to action", zatem "wezwanie do działania". W rzeczywistości okazują się być to tego typu frazy jak: "kup teraz", "sprawdź więcej". Warto wspomnieć, iż taki marketing video to nie powinna być od razu reklama jakiegoś towaru, to równie dobrze mogłaby być tylko prezentacja jakiejś firmy albo jakiejś proponowanej poprzez nią czynności.


Transcend RDP7
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


A kto mógłby zająć się przygotowaniem tego typu filmu? Okazuje się, że wcale nie muszą to być absolwenci kultowej łódzkiej szkoły filmowej, chociaż zdobywana tam wiedza byłaby w bardzo dużym stopniu przydatna.
Jeżeli jednak nie mamy kontaktu do absolwentów wydziału reżyserii wymienionej akademii, to pozostaje nam kontakt do jakieś profesjonalnej agencji reklamowej. Jej pracownicy doskonale pamiętają czym jest marketing video oraz jak taki film zrealizować. To przecież właśnie ich praca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:54:34
Tagi: Promocja, reklama, element, interes