gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Akcesoria konieczne w każdej kuchni

Należyte zaopatrzenie kuchni powoduje wiele kłopotów, szczególnie, gdy startujemy od zera, zaś nasz budżet jest mocno ograniczony.


Trzeba podjąć decyzję, jakie przyrządy są nam konieczne, a z zakupem jakich możemy się jeszcze wstrzymać.
Akcesoria do kuchni bywają identycznie piękne oraz nęcące, jak buty bądź sukienki. Wyposażając kuchnię od podstaw, musimy skoncentrować się na przedmiotach, jakie są nie tyle ładne, co praktyczne. Bowiem co nam przyjdzie po komplecie doskonałych foremek do pieczenia, jeżeli nie będziemy mieli czym wyrobić ciasta? Niżej prezentuję wam spis rzeczy, mym zdaniem, niezbędnych w kuchni. Każdy musi ją dostosować do własnych potrzeb. I pamiętajmy, nie wszystko trzeba kupować od razu.


sterylizator w domu
Napisał: Clive Darra
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zakup blendera ręcznego może wydawać się kaprysem, zwłaszcza gdy mamy robot kuchenny. Ów jednak nadzwyczaj często skryty jest w odległych czeluściach szafki kuchennej, a wydobycie go skutkuje co najmniej półgodzinnym porządkowaniem. Ręczny blender zajmuje względnie mało miejsca, stąd można go mieć za każdym razem pod ręką oraz użyć, kiedy pragniemy przyrządzić zupę krem, kanapkową pastę, domowy majonez. Przy doborze przyrządu powinniśmy kierować się przede wszystkim jego mocą. Do wyboru mamy blendery na prąd bądź z akumulatorem. Te drugie są bardziej wygodne, jednakże często mniej wydajne natomiast po wyczerpaniu akumulatora wymagają 2 godzinnego ładowania.
Wiele tego rodzaju urządzeń posiada w zestawie dodatkowe akcesoria, jak: ubijaczka, nóż do kruszenia lodu (specjalny zasobnik z rozdrabniającymi nożami), które znacznie uproszczą pracę w kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:41:34
Tagi: dom, akumulator, prezent, kupić