gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Zastanawiasz się, którą kamerkę GoPro wybrać? Dzisiaj opisujemy polecany przez nas model

Nie od wczoraj wiadomo, że kamera GoPro to rzecz, którą powinien mieć w swoich zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportu, pragnącym nagrywać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy wiele podróżujesz, zdecydowanie kamerka GoPro będzie dla Ciebie fantastycznym rozwiązaniem.
Chociaż kosztuje całkiem dużo, jest to wydatek, którego bez wątpliwości nie będziesz żałować - dzisiaj podpowiadamy, który z modeli aktualnie obecnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerą, którą najmocniej polecamy, jest obecnie GoPro Hero+ z ekranem LCD. Stare kamerki nie miały w ogóle wyświetlacza, co jednak przy dłuższym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpliwości warto zainwestować od początku w wersję z wyświetlaczem. Dodatkowo wyświetlacz LCD daje właściwie gwarancję, iż będziesz przez całe lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania żadnych zmian w swojej kamerce.


rakieta nośna
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co poza LCD?


Ekran LCD to nie jedyne, co jest w stanie zaproponować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia wykonywania fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To bez wątpliwości wielkie udogodnienie, bowiem poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzenie jej na tak dużą głębokość, co było sporym problemem szczególnie dla nurków.
Dodatkowo GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez żadnego kłopotu ściągniesz na swój telefon! To bez wątpienia ogromne ułatwienie i znacząca zmiana w porównaniu do poprzednich modeli kamerki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:51:51
Tagi: modele, hobby, moc, fotograf