gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Z jakiego powodu powinno się po zakupie nowego smartfona od razu do niego kupić jakieś etui albo pokrowiec.

Jednym z pierwszych akcesoriów, jakie kupuje się do nowego smartfona, jest odpowiednie etui albo pokrowiec. Chodzenie z urządzeniem bez żadnej ochrony szybko spowodować może pojawienie się jakiś rys, wystarczy przypadkowo włożyć taki smartfon do torebki razem z kluczami.
Sporo osób chciałoby również, żeby ich urządzenie po prostu elegancko wyglądało i wyróżniało się pośród innych, a w tym przypadku etui lg x screen bardzo dobrze zda egzamin. Pokrowce oferowane są bowiem w niezliczonej ilości kolorów i wzorów, więc każdy będzie mógł sobie wybrać coś, co mu spasuje. Jeżeli będzie chodzić o sprawę wyglądu, to niejednokrotnie sami wytwórcy ułatwiają sprawę i oferują dodatkowo wymienne obudowy. Wtedy taka obudowa do Alcatel Pixi 4 4" zakładana jest w miejsce starej i smartfon całkowicie zmienia charakter.


tesco


Wybierając etui trzeba przede wszystkim określić, do czego ma być przeznaczone i czego się będzie oczekiwało od niego. Jeżeli w pierwszej kolejności się stawia na ochronę, to zastanowić się można nad pokrowcem zrobionym z plastiku, silikonu albo poliwęglanu. Dają one wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, na przykład uderzeniami czy upadkami, a równocześnie zabezpieczają w czasie codziennego noszenia.
Z kolei etui otwierane, często wykonane ze skóry albo innych podobnych materiałów, niezwykle ładnie i stylowo się prezentują, a oprócz tego klapka będzie zabezpieczać cały ekran. Spora ilość klientów wybiera bardzo chętnie tego typu modele, zwłaszcza że ilość różnych wersji kolorystycznych jest naprawdę duża.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:01:00
Tagi: urządzenie, wygląd, czas, miejsce, typ