gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie egzystencję bez telefonu - wszyscy staramy się być w kontakcie z bliskimi i ze światem

Nawet seniorzy nie pragną dziś być poza prądem i posiadają telefony komórkowe. Jakaś ich część jest takimi miłośnikami nowinek technologicznych, że bezproblemowo posługują się smartfonami i śmigają po wirtualnym świecie.
Większa część jednakże lubi telefony bardziej tradycyjne.


Sentyment emerytów do stacjonarnych telefonów wynika poniekąd z nawyku i niechęci do tego, że nie wolno zapominać o ładowaniu raz na jakiś czas jego akumulatorek. Jeśli na dodatek są już kłopoty z widzeniem, to warto zakupić telefon stacjonarny dla seniora z wielkimi przyciskami. Telefon taki ma opcję, aby być na kablu, gdzie słuchawka jest doczepiona do aparatu lub bezprzewodowy, kiedy możemy chodzić z słuchawką w ręce po wszystkich pokojach.


Klasyczny telefon ma jeszcze inne plusy. Posiada oświetloną klawiaturę, co wydaje się być pożyteczne zwłaszcza po zmroku dla ludzi gorzej widzących oraz możność rejestrowania najważniejszych numerów na wielkich klawiszach numerycznych. Dzięki temu senior - czytaj resztę pod adresem - nie będzie zmuszony pamiętać albo zapisywać tych kontaktów na kartce. Na dodatek będzie to wygodniejsze dla każdego użytkownika.


pomiar
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Klasyczny telefon dla seniora wydaje się być bardzo pożyteczny. Nawet dla przyjaciół osób starszych, którzy ciągle chcą być w łączności z bliską osobą. Pomaga im to dbać o stan zdrowia oraz samopoczucie mamy lub taty.
Dzięki telefonowi rzadziej się martwią. Także senior będzie usatysfakcjonowany z takiego telefonu, gdyż będzie w stanie skontaktować z rodziną lub lekarzem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:10:35
Tagi: dom, smartfony, stal, RAM, dodatek