gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Od jakiego określenia wywodzi się nazwa Gorenje pralki oraz dlaczego należałoby się nimi zaciekawić?

Czy wiesz, iż kiedyś pranie ubrania polegało na moczeniu go w przykładowo rzece? Ludzie stosowali również odmienne metody do których zaliczało się grzmocenie odzieżą o skały w zamyśle "wybicia" zanieczyszczeń z materiału.
Z upływem czasu stwierdzono, że do prania lepiej nadaje się ciepła woda niż chłodna. W 1797 roku powstał pierwszy prototyp tary, która była epokowym wynalazkiem.


odbicie - kominek
Napisał: uroczysko.net.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na szczęście dzisiaj pojawiają się już Gorenje pralki, które popularne są na całym świecie ze swojej niezawodności i klasy. Nazwa Gorenje pralki pochodzi od małej wioski na Słowenii, w jakiej w 1950 roku powstał zatrudniający tylko 10 person Okręgowy Zakład Metalurgiczny Gorenje. W obecnych czasach Gorenje pralki wytwarzane są przez koncern będący jednym z ośmiu kluczowych producentów dużego sprzętu AGD na całym globie. Wszakże nawet w obecnych czasach globalizacji, Gorenje pralki wytwarzane są jedynie na obszarze Europy. Należałoby wspomnieć, iż pierwsza pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę montażową już w 1964 r.


Już wtedy firma Gorenje pralki nie gwarantowała swym interesantom wyłącznie najlepszej jakości produktów, lecz także, w wypadku wymagania, także naprawę i obsługę gwarancyjną. Dzięki temu podejściu do petenta firma otrzymywała dodatkowe zaufanie ze strony różnych ludzi. A jakie są właściwie te Gorenje pralki? Ciche, skuteczne, energooszczędne.
Wliczają się do tzw. jakości energooszczędności A+++, co znaczy, że potrzebują niezwykle niewiele energii elektrycznej. A 1200 obr. na minutę, które zapewniają Gorenje pralki to faktycznie niezwykle dużo. Pozostałymi słowami Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, lecz także suszą pranie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:51:51
Tagi: AGD, klient, producent, klienta