gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Mnóstwo ludzi w obecnych czasach słucha muzyki - nie istnieje pewnie ktoś, kto by jej nie lubił

Homo sapiens od zarania dziejów uwielbiał muzykę. W ten sposób wyrażał swój charakter, ale także integrował się ze społecznością, której był częścią.
Nawet bardzo dzikie plemiona, które nie umieją pisać, potrafią nie raz układać niezwykle skomplikowane muzyczne kompozycje.


głośniki


hotele
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie bez powodu twierdzi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Naukowcy mówią nawet, że za sprawą muzyki jesteśmy dziś na tym poziomie rozwoju intelektualnego, na którym jesteśmy. Wyrażając to bardziej wprost - gdyby nie muzyka bylibyśmy głupsi. Muzyka rozwija nasz intelekt w sposób niezwykły. Może nie dostrzeżemy tego na przestrzeni kilku lat, ale jest to zauważalne, gdy spojrzy się na rozwój ludzkości w ciągu na przykład 500 lat. Muzyka rzecz jasna się zmienia i obecnie jest inna, niż była jeszcze wiek temu. Również sposób jej odbierania uległ zmianie. Kiedyś słuchano muzyki w filharmoniach, a dziś najczęściej na słuchawkach przy użyciu smartfona, gdzie posiadamy zapisaną swoją ukochaną playlistę. Jednakże, słuchanie muzyki przez głośniki nadal ma swój urok, gdy przykładowo jesteśmy na dyskotece. Jeśli jesteśmy menadżerem jakiejś dyskoteki, to musimy nabyć głośniki najwyższej jakości. Tylko one dają czystą jakość dźwięku przy wysokich decybelach. Jeśli młodzież będzie się u nas świetnie bawić, to z przyjemnością przyjdzie jeszcze raz na nasze imprezy oraz przyprowadzi przyjaciół.
Jednak, by to nastąpiło, to my powinniśmy zabłysnąć kreatywnością i zapewnić im znakomitą zabawę. Muzyka to najważniejsza sprawa, a dobre głośniki zapewnią jej najlepsze brzmienie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:01:05
Tagi: dźwięk, rozwój, IT