gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Lato to doskonały moment na uczynienie wymarzonego zakupu

Lato to nie jedynie plażowanie, spacerowanie jak i różnego sortu eventy, to głównie okres sklepowych okazji i konsumenckiego szaleństwa.


Chociaż aktualnie szeregowy odbiorca jest zdolny sobie pozwolić na o wiele więcej niż w przeszłości, to i tak przewaga z nadzieją wyczekuje na gorące zniżki cenowe.


dokument
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR
W okresie letnim wydajemy znacznie więcej, pragnąc sobie dogodzić konsumencko. I dobrze zresztą, gdy codzienna zalatana rzeczywistość niezmiernie daje się we znaki przyjemnie jest zrobić sobie mały lub większy prezent. Einkauf najlepiej można przetłumaczyć z niemieckiego jako zakup. Jednak wydźwięk tego słowa jest o wiele szerszy. Einkauf to nie tylko kupno samego towaru ale również poczucie radości, które się z nim wiąże. Bo to przecież zamierzamy zakupić w okresie lata – radość jak i ucieczkę od szarej rzeczywistości. Bez znaczenia czy będzie to egzotyczny masaż, buty, gadżety sportowe czy wyjazd za granicę konsumenckie podejście do einkauf obejmuje to wszystko. Doskonałym przykładem eventu na jaki wyczekują konsumenci – albo ich określona grupa jest Steam Summer Sale, czyli okres gdy gracze mogą kupić różnego typu gry komputerowe z sporym upustem, który potrafi sięgnąć nawet 90%. To zaledwie pojedynczy przykład popularnych eventów, które odbywają się z konkretną częstotliwością.


Jest to doskonały sposób na zmobilizowanie odbiorców do zakupu, dając im to czego rzeczywiście potrzebują – radość w korzystnej cenie. Dlatego przed pójściem na plażę, sprawdźmy czy po drodze nie ma żadnych promocji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:23:45
Tagi: dźwięk, sport, gadżety, zakup, kupić