gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Komórka w zbroi, czyli obudowa podstawą dla zagwarantowania funkcjonalności oraz komfortu z codziennego użytkowania

Obecnie dowolny użytkownik smartphona musi bardziej zważać na potencjalne awarie swojego urządzenia, które mogą powstać w skutek różnorodnych uszkodzeń mechanicznych jak na przykład upuszczenia, zabrudzenia lub porysowania.
budynek i klimatyzacja
Napisał: CWCS Managed Hosting
Na podstawie: http://www.flickr.com


W celu zabezpieczenia pokrowiec ochronny nie jest już tylko dodatkową opcją lecz musem inaczej na własne życzenie użytkujący kusi los. Nowoczesne etui przeszły dużą ewolucję pod kątem jakości i prezencji. Wraz z spopularyzowaniem się telefonów dotykowych producenci musieli dać konsumentom produkty, które odznaczają się nie tyle funkcjonalnością co wyjątkową prezencją zdolną pełniej wydobyć cechy estetyczne telefonu i zaznaczyć indywidualne cechy osobowości użytkującego. Pośród dopełnień telefonicznych wyjątkowym wzięciem cieszy się cas eAsus Zenfone Max ZC550KL, jej sylikonowa oraz wytrzymała powłoka skutecznie chroni smarphone przed upadkami, zabrudzeniami, przemoknięciem oraz licznymi czynnikami mogącymi wpłynąć ujemnie na funkcjonowanie urządzenia. Asus to jedna z najczęściej wybieranych marek – nie dziwi zatem fakt, że cas eAsus Zenfone Max ZC550KL znajduje się na szczytach list zakupów wielotysięcznych rzesz klientów.


Becker Ready 50
Napisał: Becker
Na podstawie: Becker


Innym powszechnie używanym telefonem jest Samsung Galaxy. Obudowa Samsung Galaxy A3 2016 etui to połączenie lekkich materiałów, adekwatnej ochrony i zjawiskowej prezencji, która doskonale wkomponowuje się w ciągle rosnące potrzeby progresywnie nastawionych klientów.
Obudowa Samsung Galaxy A3 2016 etui (tradycyjne) przewyższa dosłownie pod każdym kątem, zapewniając użytkownikowi więcej opcji zarówno do zabezpieczenia telefonu jak i jego personalizacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:21:11
Tagi: materiał, aparat, design, efekty, producenci