gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jeśli kupujemy mieszkanie, to na pewno jesteśmy nieziemsko szczęśliwi, że nareszcie udało nam się spełnić swoje marzenie - trzeba jednak wszystko wyremontować

Jeżeli nasze mieszkanie będzie oddane w stanie deweloperskim, to jesteśmy świadomi tego, że czeka nas kompletne jego urządzanie - pokoje, łazienka oraz kuchnią będą wymagały znacznych nakładów finansowych.
papieros
Napisał: Pikku-Mikko
Na podstawie: http://www.flickr.com


innowacje
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl


Przy przeprowadzaniu się do nowego mieszkania zazwyczaj potrzebny jest gruntowny remont. Nie na darmo mówi się, że najkosztowniejsza jest wówczas kuchnia, gdyż znajduje się w niej sporo sprzętu. Niestety nie będzie to tanie. Musimy zamówić nie tylko kafelki oraz szafki, ale także lodówkę, zmywarkę czy kuchenkę. Teraz wielu inwestorów rezygnuje z doprowadzenia gazu do projektowanych budynków, więc kuchenka będzie musiała być elektryczna. Hitem więc są takie modele, które są indukcyjne. Dzięki temu pichcenie jest szybsze aniżeli na kuchence tradycyjnej. Są one zatem energooszczędne. Popularne są także te modele, które nie parzą w dłonie, mimo że podgrzewają posiłek. Będzie to dobre rozwiązanie dla tych rodzin, które mają szkraby i nie chcą, żeby maluch się poparzył. W ostatnich latach świetnym rozwiązaniem jest też odseparowanie kuchenki od piekarnika. Kuchenka jest instalowana na blacie, a piekarnik znajduje się w osobnej szafce. Zwykle bywa ona wysoka jak lodówka, zatem piekarnik możemy umieścić na wysokości naszych RAMion. To proste i funkcjonalne rozwiązanie ma same plusy.
Aby spraWDzić, co dzieje się z jedzeniem lub kiedy chcemy je już wyciągnąć, to nie musimy się schylać. To idealna recepta dla naszych pleców, gdyż nie musimy wówczas ich zbyt obciążać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 14:10:35
Tagi: WD, części, RAM