gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jaki smartfon będzie dla mnie najlepszy?

Współczesny smartfon to nie tylko SMS-y jak też wykonywanie połączeń. Poprzez większą część doby to główny punkt naszego życia. połączenia, maile, SMS-y – to wszystko zajmuje naszą uwagę.
Jednak kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych potrzeb. Na co należy zwracać uwagę?


Samsung Galaxy J5 pokrowiec
Napisał: MoBikeFed
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozmiar ekranu. W tym momencie największą wziętością cieszą się wyświetlacze, o formacie do pięciu cali. Z jakiej przyczyny? Ergonomia pracy na takowym monitorze umożliwia obsługę całości za pomocą jednego paluszka. Oczywiście, pod uwagę bierzemy rozmiar dłoni (szczególnie zasięg naszego kciuka) a także dopasowujemy ją do danego modelu. Kolejną sprawą będzie rozróżnienie smartfonów pod względem ich przeznaczenia. Absolutnie inną funkcję spełniać będzie telefon określony do pracy, w stosunku do tego, który wybierzemy do domu. Pierwszy wypadek zdeterminowany będzie poprzez zakres realizowanego zajęcia. Pracownicy biurowi lubią większy rozmiar – na dużym ekranie łatwiej analizować różnego rodzaju pisma i procesy zarobkowe. Kiedy telefon trafić ma w ręce osoby pracującej fizycznie, format wyświetlacza musi być możliwie mały – w najwyższym stopniu utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym wyjątkowym wypadku warto zastanowić się nad kupnem klasycznego urządzenia, zaopatrzonego w klawiaturę.


case Samsung Galaxy A5 2016
Napisał: Maxime Guilbot
Na podstawie: http://www.flickr.com


Smartfon to nie wyłącznie możność realizowania połączeń bądź buszowania po necie. Teraz każdy telefon dysponuje wbudowanym aparatem fotograficznym. Ażeby wyselekcjonować odpowiedni dla nas aparat, trzeba odpowiedzieć sobie na zapytanie: czy wolimy zdjęcia średniej jakości, jednakże o dużej rozdzielczości, czy też kierujemy uwagę na jakość, przy zachowaniu umiarkowanych wielkości.
Najlepsze fotki wykonamy smartfonem case Samsung Galaxy A5 2016.


praca z nawet najbardziej zaawansowanym telefonem będzie męczarnią, jeżeli nie weźmiemy pod uwagę pojemności baterii. Rekomenduję Samsung Galaxy J5 pokrowiec którego dodawany jest niekiedy w komplecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:21:11
Tagi: aparat, dokumenty, praca, połączenia, typ