gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jak stworzyć stronę internetową dla firmy?

To, co jeszcze do niedawna było kompetencją agencji, zawitało pod strzechy przeciętnych internautów. Współcześnie każdy może osobiście stworzyć firmową stronę WWW po czym wykorzystywać ją jako świetny kanał marketingowej komunikacji.


Wypróbowanym jak też cenionym przez internautów na całym globie instrumentem do owego celu są kreatory stron, dzięki którym bez nieodzowności posiadania zaawansowanej wiedzy technologicznej zdołamy przyszykować atrakcyjną wizytówkę swojej firmy w internecie.
domeny
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Samodzielne kreowanie strony jest to rozwiązanie szczególnie pomyślne dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, jakie nie dysponują budżetem na realizację kosztownych marketingowych kampanii. Obecnie internet otwiera również przed nimi ocean możliwości na dodatkową reklamę on-line. Wziąwszy pod uwagę, że systematycznie zwiększa się ilość osób poszukujących usług za pomocą internetowych wyszukiwarek, obecność w necie staje się jednym z newralgicznych sposobów zdobywania nowych nabywców.


Najpierw zastanówmy się, jaki budżet pragniemy przeznaczyć na stworzenie nowej strony WWW. Aczkolwiek odpowiedź "nie chcę nic płacić" nasuwa się sama przez się, dobrze przemyślmy ją. Większość gratisowych stron pozbawiona jest ważnych funkcjonalności (przykładowo możliwości stworzenia wersji mobilnej strony, dodania społecznościowych wtyczek), które korzystnie wpływają na wizerunek Przedsiębiorstwa. Poza tym częstokroć strony te muszą na siebie zarobić w inny sposób - przykładowo poprzez wyświetlanie reklam.
Przemyślmy więc, czy nie lepiej uiścić niedużą sumę i mieć pełną kontrolę nad zawartością witryny oraz jej ostatecznym kształtem. Następnie musimy znaleźć wolne domeny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:20:00
Tagi: test, Przedsiębiorstwa, temat