gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Pecet jako bodziec odmieniający charakter pracy zarobkowej oraz życia osobistego.

Życie w dobie internetu chodź spieszne i wysoce wymagające potrafi być również proste i radosne. Poprzez komputer oraz dostęp do sieci możemy natychmiast łączyć się z człowiekiem w odrębnej części świata, nie musimy czekać tygodniami aż inny człowiek dostanie przesyłke jednak tradycyjna rodzaj kontaktu także działa.
praca na komputerze
Napisał: Medialab Katowice
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zmienił się też charakter wykonywanej działalności w wielu zawodach. Powstały wielkie bazy danych w których przechowuję się różne dokumenty w formie elektronicznej. Od tych urzędowych do materiałów do których posiadamy wgląd bezpośrednio z domu.


Wiele zawodów również korzysta z komputera. Od progRAMistów po grafików komputerowych ale to zawody raczej które od ich zalążków związane są z pecetem.


Koncentrujmy się bardziej na pracach których charakter pracy wysoce się odmienił. Dużo ludzi pracujących jako zawód architekta czy projektanta rysunków wszelkiego typu odłożyło stół kreślaki w kąt do lamusa i rozpoczęło używać program do rysowania schematów. Dzieki temu pomyłki da się korygować od razu. Wdrożenie w życie pecetów nie zmienia pierwotnych reguł projektowania lecz użytkownika obliguje do nauczenia się zasad programu. Dużo funkcji oprogramowania jest analogicznych jednak ich wygląd może niewprawnego projektanta wprowadzić w zakłopotanie.Zmieniło się też nasze życie osobiste. Dzisiaj bez wychodzenia z mieszkania mamy możliwość wykonać wiele czynności. Przez sieć mamy możliwość np. kupić coś w ukochanym dyskoncie, skontrolować stan konta i zrobić przelew jak i skompletować profil na którymś z dostępnych serwisów społecznościowych. Mamy możliwość aby zobaczyć obraz z dostępnej kamery aby ocenić jak ośnieżony jest nasz ulubiony stok narciarski. Serwisy internetowe biją się o użytkowników i wiele usług jest bezpłatnych, niektóre też są płatne w zależności od czynności które wykonujemy należy zapłacić za oferowany poprzez serwis internetowy produkt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:43:59
Tagi: dom, mieszkania, sieci, RAM