gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

odpowiednie rozstrzygnięcie dla właścicieli jednostek

BI to należyte rozstrzygnięcie dla właścicieli i ludzi zarządzających przedsiębiorstwem. Dostarcza danych niezbędnych do tego, by obserwować pozycję przedsiębiorstwa i sprawnie podejmować dobre decyzje.
dowiedź się więcej na incube.com.pl
Napisał: Andrew Girdwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprogramowanie business intelligence to przebieg przetworzenia danych o firmie i postępowaniach, którego należyte użycie powiększa konkurencyjność jednostki. Gromadzi wszystkie dane z różnych systemów informatycznych w jednym punkcie. Dzięki analizom i raportom zdobywa się dane dotyczące wszystkich firmowych aktywności. To między innymi sposobność obliczenia wydatków, wielkości sprzedaży, bądź skuteczności dystrybucji w danym okresie. Eksploatator może na własną rękę zmienić każdy raport w zależności od wymogów i zaprezentować go w postaci tabeli, albo wykresu o różnych typach i układach.
Rozwiązania business intelligence komponowane są od podstaw dla konkretnego użytkownika. Na jego funkcje, i wizerunek oddziałuje zarówno właściwość działania przedsiębiorstwa, jak i liczba stanowisk. W czasie analizy przed wdrożeniowej ustala się wspólnie z ekspertami IT, co powinno się znaleźć w programie, a z czego zrezygnować.


Dzięki temu płaci się jedynie za niezbędne funkcjonalności, bez kłopotu operuje narzędziem, a sama cena wdrożenia rozstrzygnięcia maleje - oprogramowanie business intelligence.


rozwiązania business intelligence
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
IBM Cognos TM1 to oprogramowanie do planowania, budżetowania, prognozowania, analizy i oceny w oparciu o karty wyników - więcej.
Jest w stanie usprawnić i udoskonalić cały etap planowania, od ustalania celów i wprowadzania budżetu, aż po sprawozdawczość, oceny w oparciu o karty wyników, analizy i przewidywania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:43:59