gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Dużo programów z rozmaitych dziedzin

Obecnie, żeby polepszyć pracę, proponowanych jest sporo oprogramowań z różnych dziedzin. Współczesne aplikacje poprawiające pracę jednostek serwisowych wspomagają ich działania już od pierwszego kontaktu z petentem.


producent
Napisał: bigdrumthump.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Program do prowadzenia serwisu zezwala na zbudowanie dokładnej bazy klientów i szybkie odszukanie klienta (www.netsoft24.pl/branze/ubezpieczenia). Klient może posiadać wiele miejsc obsługi, wyznaczających siedziby klienta, w których znajdują się serwisowane towary, bądź realizowane usługi. Dla każdego pracownika jest możliwość przydzielania zleceń, także dodania działań serwisowych sporządzonych przez pracownika w ramach produktu. Elektroniczny terminarz pozwala na proste śledzenie wszystkich zdarzeń, ułatwia to planowanie zadań i ich realizowanie. Serwis to nie wyłącznie naprawy, lecz również zamówienia towaru, remonty zewnętrzne, składnica elementów, gwarancje, a także obsługa zgłoszeń awarii. Bogactwo funkcjonalności systemu dla serwisów gwarantuje sprawną organizację pracy. To łatwe kierowanie, fakturowanie, składnica, lustracja należności, zlecenia reperacji, protokoły.


system dla brokera
Na podstawie: www.wagi-elektroniczne.pl


serwis
Napisał: Andreas Trojak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wdrożenie systemu wspomagającego pełny przebieg sprzedaży ubezpieczeń przez brokera w dużej mierze ułatwia jego pracę. System dla brokera Automatyzuje większą część działań związanych ze sprzedażą i raportowaniem produktów ubezpieczeniowych od wielu ubezpieczycieli (netsoft24.pl/branze/program-do-obslugi-serwisu). Jedną z ważniejszych cech programu jest moduł definiowania aplikacji ubezpieczeniowych.


Program zezwala skonfigurować praktycznie jakąkolwiek umowę z ubezpieczycielem.


Moduł wyliczeń cen polis jest w stanie być z powodzeniem wykorzystany do zbudowania publicznej porównywarki cen ubezpieczeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:43:59
Tagi: Auto, efekty, zlecenia