gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W obecnych czasach każdy pragnie posiadać łączność z bliskimi i światem - z tego powodu nawet seniorzy nie uciekają przed posiadaniem telefonu

czasami może wydawać się, że telefony to tylko domena młodych. Tylko oni są w stanie zgłębić nowinki techniczne i podążać za szybkimi modyfikacjami, jakie obserwujemy w XXI stuleciu.


Nic bardziej mylnego! Starsze osoby niejednokrotnie w niczym nie ustępują młodym w używaniu telefonu oraz w inaczej zwanym surfowaniu po sieci.
Sony
Napisał: Racoon
Na podstawie: Racoon


Jeśli jednakże Wasza babcia lub dziadek nie są pewni co do posiadania telefonu z przyczyn zdrowotnych, warto uświadomić ich, że nie jest to jakakolwiek przeszkoda. Dzisiaj są telefony idealne dla wszystkich. Jeżeli Wasza babcia niedowidzi, to sprezentuj jej najlepszy telefon dla emeryta. W czym jest jego zaleta? Po prostu posiada bardzo duże przyciski z wielkimi i widocznymi liczbami. Dodatkowo, wydaje się on być niezwykle łatwy w obsłudze. Dzieci mogą zapisać swoje numery pod przyciskami numerycznymi i to spowoduje, że dziadek nie będzie musiał pamiętać numery na pamięć lub przepisywać je z kartki. Istnieje także telefon wzmocniony, który jest bardzo niezniszczalny, że bez problemów przetrwa upadek nawet na płytki w kuchni, jeśli babci wyleci on z dłoni w c\asie gotowania. Ten rodzaj telefonu nierzadko wybierają również backpackerzy, ponieważ nigdy nie wiadomo co przytrafi się w dżungli lub na pustyni.


Trzeba sprezentować dziadkom telefon skonstruowany specjalnie dla seniorów. obsługa tego telefonu jest łatwa. Dzięki temu będziemy pewni, że z naszymi najbliższymi zawsze możemy mieć kontakt.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:39:49
Tagi: telefony, czas, obsługa