gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W jakiego rodzaju okolicznościach mogłyby się nam przydać niecodzienne zdjęcia z góry oraz kto je może wykonać?

Czy wiesz, w jaki sposób m.in. biura nieruchomości mogą aktualnie przedstawiać proponowane przez swoją firmę budowle czy ogrody? Metodę tę używają również przykładowo fotografowie, jacy pragną uwiecznić ten najważniejszy w życiu dzień w bardzo niecodzienny sposób.


Wspomniani specjaliści wykorzystują tak zwane drony, czyli małe i stosunkowo lekkie przyrządy latające, które potrafią wykonywać zdjęcia z góry.


I to nie tylko statyczne kadry, ale także całe filmy w bardzo wysokiej jakości. Należałoby jednak dodać, że do operowania tego typu dronem, konieczne jest specjalne pozwolenie. Ma ono swe typy. Przykładowo jest uprawnienie, jakiego posiadanie pozwala na sterowanie dronem, jaki jest w zasięgu wzroku. Warto dodać, że operator, aby zrobić doskonałe fotografie z góry, musi posiadać specjalne gogle. Widzą przez nie obraz z kamery umieszczonej na dronie, czyli to, co zobaczyliby w obiektywie aparatu fotograficznego.
bateria


Z takiego typu metody upamiętniania obiektów mogą korzystać wszyscy - od uczestników rodzinnych zabaw do właścicieli różnorodnego rodzaju parków rozrywki. Przykładowo czy fotografia patrzącego się prosto w obiektyw tyranozaura nie zachęciłaby każdej rodziny do wizyty w tego typu parku tematycznym? Tego typu zdjęcia z góry (dodatkowe info) to wspaniała postać reklamy wielu różnych imprez lub budynków.


Co interesujące, skorzystanie z tego typu usługi nie jest drogie, wystarczy wyłącznie spytać o ofertę jakąś agencję marketingową, a z pewnością jej pracownicy przedstawią nam dobraną dla nas ofertę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:54:13
Tagi: obiektyw, ludzie, pracownicy, marketing, interes