gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Telefony dla seniorów jako spore i czytelne i wygodne aparaty

Ekrany dotykowe stały się dla nas codziennością. Są w nie wyekwipowane smartfony, tablety, komputery, a nawet urządzenia AGD. Chociaż większość ludzi decyduje się na tradycyjne smartfony i telefony, trudno nie odnotować, że w sprzedaży co pewien czas pojawiają się urządzenia dual SIM, umożliwiające korzystanie z dwóch kart SIM w tym samym czasie, bez nieodzowności kupowania adapterów.


słuchawki
Napisał: HEMMERSBACH


Dual SIM jest funkcją, która pozwala na używanie dwóch kart w tym samym czasie w jednym telefonie. Telefony komórkowe Dual SIM posiadają dwa sloty na karty SIM. Obie karty w takim telefonie zdołają działać jednocześnie, a każda z nich może być w innej sieci. Rola ta pozwala korzystać z z numeru firmowego i własnego w jednym telefonie. Zazwyczaj wykorzystywaną sprawą wybierania numeru telefonu z różnych kart SIM jest dobór jednego z dwóch numerów na górnej poprzeczce w programie operacyjnym. Najbardziej wygodnym rozstrzygnięciem jest jednakże możność szybkiego wyboru karty za pomocą dedykowanych przycisków.


Karty microSDHC 32GB
Napisał: Sarota PR
Na podstawie: Sarota PR
Coraz liczniejszą i coraz bardziej wymagającą grupą odbiorców stają się ludzie starsi. Telefony dla seniorów powinny mieć duże i zrozumiałe guziki, na dodatek dobrze i jasno podświetlane. Samo wykonanie klawiszy również nie jest bez znaczenia. Z klawiatury powinno korzystać się komfortowo i bezpiecznie. Na ekranie głównym użytkownicy powinni znaleźć tylko najpotrzebniejsze składniki.


Oprócz tego nauka obsługi nowego telefonu nie dla każdego należy do przyjemności. Dla wielu ludzi może okazać się po prostu skomplikowana.


Aparat telefoniczny zapewnia kontakt z krewnymi, a w wielu nagłych przypadkach potrafi ocalić życie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:41:00
Tagi: telefony, smartfony, części, firm, rozwiązanie