gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Telefony dla seniorów - bez wątpienia fantastyczny pomysł na podarek dla Twego dziadka lub babci

Przedsiębiorca, nastolatek czatujący z przyjaciółmi pod ławką, kiedy nikt nie widzi, student przemierzający uniwersyteckie korytarze, starsza pani dziergająca na drutach sweter dla ukochanego wnuczka - na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy.
A jednak, pozory lubią mylić. Wszyscy „przedstawiciele” wspomnianych grup społecznych czerpią pełnymi garściami z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą postęp technologiczny, a ściślej mówiąc komórek.


Harman Kardon® BDS 7773W
Napisał: Harman Kardon
Na podstawie: Harman Kardon


Telefony dla seniorów oczywiście znacznie różnią się od tych, którymi posługują się młodzi ludzie. Z reguły posiadają albowiem spory monochromatyczny, kontrastowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, duże przyciski, dobre głośniki a także nieskomplikowany interfejs. Służą przede wszystkim do kontaktu z bliskimi. Pojawia się zatem pytanie: jakie cechy charakteryzują komórki przeznaczone dla „młodszej” grupy konsumentów. Telefon musi bez problemu mieścić się w kieszeni. Im mniejszy, tym lepszy. Równie duże znaczenie ma widowiskowość oraz nietuuzinkowość. Przydadzą się też dodatkowe funkcje: kamera, kalendarz, dyktafon, odtwarzacz muzyki, dostęp do Internetu i mnóstwo innych „bajerów”. Nie zapominajmy, że dla nastolatka lub czynnych zawodowo dorosłych smartfon jest nie tylko narzędziem porozumiewania się, ale także rozrywki i pracy.
Należy wspomnieć, że współcześnie rekordy popularności biją telefony komórkowe dual sim.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:41:00
Tagi: Internet, rozwój, telefony komórkowe, klient, pytanie