gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Siła technologii jest coraz pokaźna. Trudno się więc połapać, co korzystnie kupić, co jest godne polecenia

Technologia stała się nierozerwalną częścią naszego życia, tak więc dosłownie z każdej strony docierają do nas ciekawe nowinki. Jakby przeprowadzić eksperyment i zupełnie wyłączyć się z tego informacyjnego obiegu, wyjechać gdzieś na niezamieszkałą wyspę, bez korzystania internetu, to powracając bylibyśmy zaskoczeni swoja niewiedzą. Czy wiesz przykładowo, iż są już smartfony z dwoma systemami? A to tak naprawdę nic nowego. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Oto nasz przewodnik po najbardziej niezawodnych produktach.


smartfon
Napisał: HTC
Na podstawie: HTC
Na przykład Lumia 435 - porównaj ceny. Jest to najtańszy smartfon z rodziny Lumia, więc to oczywisty wybór dla wielu osób. Posiadający dwurdzeniowy procesor a także jeden Gb pamięci RAM oferuje bezproblemowe działanie systemu Windows Phone. To sprawia, że też bardzo dobrze działają aplikację skonstruowane na tę platofrmę. Lumia 435 to też łatwy dostęp do niezbędnych narzędzi oraz usług, jak Office, Skype lub OneDrive. Pragniesz dowiedzieć się więcej, sprawdź taglumia 435.

Ciekawie również się zapowiada specyfikacja sony xperia z4 - czytaj więcej. Będzie ona podobna do znanych modeli Sony. Najbardziej istotny zapewne będzie 64-bitowy układ Snapdragon 810, będzie ulepszony, więc nie ma szans żeby się przegrzewał. Wyposażony będzie w 3 lub 4 Gb pamięci operacyjnej, zaś na dane zapewnione aż będzie 32 Gb pamięci wbudowanej. Co również istotne, ten smartfon
smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
jest w stanie obsługiwać karty microSD. Co także ważne, przekątna ekranu IPS to 5,2 cala, ponadto rozdzielczość będzie podobno Full HD lub QHD, choć jeszcze do końca nie wiadomo. Możliwe, iż powstaną dwa modele.


A jak na tle tego wypada test nokia lumia 735? To z pewnością jeden z ciekawszych smartfonów mających system Windows Phone 8.1. Powinniśmy przyznać, że jest bardziej niezawodny niż przykładowo Lumia 830, a co więcej jest tańszy. To wpływa na duże zainteresowanie tym właśnie modelem, gdyż wielu ludzi dostrzega w tej Lumii prawdziwą konkurencję dla trochę tańszych androidofonów z LTE. Z pewnością dużą role odgrywa tu perfekcyjna jakość wykonania, a właściwie ekran AMOLED, jaki ma rozdzielczość HD. Te modele to faktycznie dobre produkty, trwałe i sprawdzone, więc jeśli szukasz właśnie takiego czegoś musisz je wybrać. Nie warto natomiast kupować w ciemno, bo to często wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:48:44
Tagi: ekran, produkt, platofrma