gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Przemysł żywieniowy czy farmakologiczny są bardzo wyczulone na wszelkiego typu niedopatrzenia - w końcu chodzi o nasze zdrowie i życie

Ktoś, kto nie obraca się na co dzień w gałęzi żywieniowej albo farmakologicznej, pewnie nie potrafi sobie nawet wyobrazić ile przeróżnego typu procedur trzeba dotrzymywać i ile atestów mieć, żeby zdołać funkcjonować w tym sektorze.


Jest to oczywiście wymuszone dbaniem o zdrowie kupujących.


USB
Napisał: Boatbuilder
Na podstawie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:OSB.jpg


Jeżeli Twoja działalność powiązana jest z jedzeniem lub lekami, to na pewno masz świadomość tego, co to jest wzorcowanie termometrów. Przeciętny obywatel nie będzie miał o tym zielonego pojęcia. Wzorcowanie termometrów sprowadza się do tego, że co jakiś czas trzeba poddać narzędzia, które sprawdzają temperaturę lub ciśnienie, przeglądowi oraz sprawdzić czy naprawdę działają prawidłowo. Jest to niezwykle ważne dla firm, które mają chłodnie, suszarki i tego rodzaju urządzenia. Kontrola rzecz jasna powinno mieć miejsce w Autoryzowanym laboratorium i wtedy taki przyrząd pomiarowy dostaje certyfikat. Tylko wtedy może być legalnie stosowany na przykład w przedsiębiorstwach spożywczych.


firma - zbliżenie
Napisał: Manuel
Na podstawie: http://www.flickr.com
W każdej przychodni, zakładzie serwisowym lub laboratorium naukowym potrzebny jest zasilacz laboratoryjny. Służy on do uruchamiania różnych układów elektrycznych. Nowoczesny zasilacz laboratoryjny musi mieć mocną obudowę i duży wyświetlacz, najkorzystniej typu LED. Powinien również posiadać zabezpieczenie przeciwzwarciowe.


Jest to bardzo istotne, gdyż musi być zamontowany w zasilaczu wewnętrzny mechanizm chroniący przed przeciążeniem. Zatem ważne jest, by nabyć zasilacz z potrzebnym atestem jakości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:45:19
Tagi: test, zasilacz, Auto, firma, firm