gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Kilka słów o tym, jak obecnie wygląda telefoniczny rynek w naszym kraju, jakiego rodzaju urządzenia są teraz chętnie wybierane.

Współczesne telefony przypominają coraz częściej tandetne zabawki, jakie wystarczy położyć krzywo, a już się rozpadną. W dużym stopniu jest to rezultatem polityki wytwórców, jakim zwyczajnie nie zależy na tym, aby urządzenia były trwałe i solidne.
Przeważnie telefony wymienia się co dwa lata, i w tym czasie powinny w jako takiej formie przetrwać, lecz potem różnie z nimi bywa. A z pewnością są niezwykle podatne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, wystarczy w wielu przypadkach lekkie uderzenie w ekran, żeby ten zaczął się nadawać tylko do wymiany. Analogicznie jest z odpornością na wodę, co praWDa wiele modeli jest reklamowanych jako telefony wodoszczelne, lecz producent nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia spowodowane ewentualnym zalaniem. Tak więc w reklamie się słyszy jedno, a polityka prowadzona przez firmy to całkowicie odmienna rzecz.


Funkcjonalne pendrivy JetFlash 600
Napisał: Sarota PR
Na podstawie: Sarota PR


Aktualnie najwięcej sprzedaje się właśnie najróżniejszych smarfonów, generalnie im większy ekran, tym lepiej. To, że często możliwości tych urządzeń nie są wykorzystywane, to nie ma znaczenia, istotne że się ma te pięć niewygodnych cali w torebce. Ale w dalszym ciągu dość chętnie kupowane są tradycyjne urządzenia z klawiszami, ich właściciele doceniają prostotę, wygodę i co najważniejsze czas działania bez szukania co chwilę ładowarki.
W dalszym ciągu popularne są także stacjonarne telefony, chociaż jeżeli chodzi o nie, to przeważnie kupują je firmy. Aktualnie przeciętny telefon biurowy ma także duże możliwości, bo przykładowo może obsługiwać połączenia realizowane przez internet.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:41:01
Tagi: Internet, WD, producenci, sieć, połączenia