gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jaki smartfon kupić?

Nowoczesny smartfon to nie jedynie dzwonienie. Przez większą część dnia jest to centrum naszego życia.


Maile, SMS-y, to wszystko absorbuje naszą uwagę.


gra
Napisał: Vanguard PR
Na podstawie: Vanguard PR
Jednak kluczem jest dobór właściwego urządzenia do naszych potrzeb. Na co należy kierować uwagę? Przede wszystkim wielkość ekranu. Obecnie największą popularnością cieszą się wyświetlacze, o rozmiarze do 5 cali. Z jakiej przyczyny? Ergonomia pracy na nawierzchni o przekątnej wynoszącej minimalnie 4 zaś maksymalnie 5 cali pozwala na obsługę telefonu z pomocą jednego paluszka. Naturalnie, pod uwagę bierzemy wielkość ręki oraz dostosowujemy ją do wyselekcjonowanego modelu. Inną kwestią będzie rozróżnienie smartfona pod względem jego przeznaczenia. Całkowicie inną rolę będzie spełniać telefon biznesowy (dodatkowe info), względem tego, który wyselekcjonujemy do domu i rozrywki. Przypadek pierwszy zdeterminowany jest przez zakres realizowanego zawodu. Pracownicy biurowi docenią większy rozmiar – na dużym ekranie o wiele łatwiej przeglądać różnego typu dokumenty. Jeśli smartfon ma trafić w dłonie osoby fizycznie pracującej, wielkość wyświetlacza powinna być możliwie nieduża, maksymalnie utrudni to przypadkowe uszkodzenie mechaniczne. W tym szczególnym przypadku należy zastanowić się nad kupnem tradycyjnego urządzenia, wyposażonego w klawiaturkę.


Blackgames.pl - konsole
Na podstawie: Blackgames.pl


StoreJet Cloud
Napisał: TRANSCEND
Na podstawie: TRANSCEND


Smartfon to nie jedynie możność wykonywania połączeń albo buszowania po necie. Dzisiaj każdy aparat telefoniczny dysponuje wkomponowanym aparatem fotograficznym, zdolnym do wykonania zdjęć wysokiej jakości.


Ażeby wybrać odpowiedni dla nas aparat, trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy preferujemy zdjęcia średniej jakości, lecz o dużej rozdzielczości, czy może zwracamy uwagę na jakość, przy zachowaniu rozsądnych wymiarów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:38:26
Tagi: biuro, domu, internecie