gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Drony - innowacyjne wynalazki, które zyskują duże grono pasjonatów

Jeszcze kilka la temu stanowiły jedynie „produkt” wyobraźni pisarzy powieści science fiction. Obecnie są „namacalną” rzeczywistością.


Drony stały się ogólnie dostępne.


sprzęt - przekrój
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com


To bez wątpienia prawdziwa gratka dla amatorów „nowinek” technologicznych. Na rynku znajdziemy mnóstwo różnorakich modeli. Rekordy popularności bije quadrocoptery firmy Acme Warszawa a ściślej rzecz ujmując wybory zakupowe jej mieszkańców są tego świetnym dowodem. Rodzi się pytanie skąd tak duże zainteresowanie? Powodów nie brakuje. To świetna propozycja przede wszystkim dla tych, dopiero stawiają pierwsze kroki „w sztuce latania” i nigdy wcześniej nie zetknęli się z takimi urządzeniami. Cechuje je duża lekkość a także niewielkie rozmiary. Owe bezzałogowce okazują się jednak niesłychanie wydajne. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno na zewnątrz jak i w budynkach. W dodatku posiadają cały szereg zalet: nienaganne wykonanie z surowców najwyższej jakości, przystępna cena, unikalny design - wyliczać można bez ustanku.
Jeśli poszukujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań, sięgnij po 3DR Solo. Uchodzi on za „numer jeden” w świecie dronów. Przedstawiony model jako jedyny pozwala na przesyłanie obrazu zarejestrowanego przez kamerę bezpośrednio do telefonu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:21:55
Tagi: telefon, gra, czas, pytanie