gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Dlaczego tak ważne w życiu są porady? Co one nam zapewniają? Dlaczego dobrze zawsze ich słuchać?

W naszym życiu różnie się zdarza, raz jest źle, raz bardziej korzystnie, a już faktycznie też są te dni, iż nic się wielkiego nie dzieje, po prostu sobie żyjemy, wykonujemy swoje zdania, mamy swoje przyzwyczajenia, rytuały.
Jak różnie jest w naszym życiu, zawsze korzystnie wiedzieć jak najwięcej, ponieważ dzięki temu łatwiej się żyje i także można podejść z dystansem do wielu spraw.


To bardzo pomaga wielu osobom, ponieważ zamiast się z czymś męczyć, zadręczać, lepiej od razu sięgnąć po właściwą pomoc. Prym tu wiodą porady, dzięki jakim osoby doświadczone dzielą się z nami swoją wiedzą, jaką zdobywali przez różne etapy życia. To naprawdę ważne, bo po co myśleć nad tym samym, skoro ktoś już przed nami zdobył odpowiedź na konkretną kwestię?


Cloud computing
Napisał: Bernard Goldbach
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego tak ważne jest, żeby słuchać rodziców jak i starszego rodzeństwa, bo mają oni dłuższy staż, co oznacza większe doświadczenie, przebyli etapy, do których dopiero my się przymierzamy. Jednocześnie dobrze podejść do takiej wiedzy krytycznym okiem, gdyż świat się zmienia i niektóre, nawet najbardziej pewne rady są w stanie się zdezuaktualizować. Identycznie dobrze słuchać doświadczonych osób z firmy, w której się obracamy, gdyż możemy szybciej awansować, a już na pewno zyskać dodatkową, niezbędną wiedzę niezbędną w rozwoju.
To jest nie do przecenienia, gdyż tak naprawdę dzięki tym poradom jesteśmy w stanie się posunąć do przodu błyskawiczniej, niż korzystając z innych sposobów, na przykład czytając branżowe publikacje czy jeżdżąc na konferencje. Rady zaufanej osoby z firmy to najbardziej optymalny sposób, by szybko dowiedzieć się tego, co pomoże nam na dalszej ścieżce kariery.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:27:59
Tagi: dom, rzeczy, moc, firm