gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Czym jest szkło hartowane na telefon i w jaki sposób się je na monitor nakleja?

Komórka to wspaniałe narzędzie, jakie już pewien czas wstecz rozpoczęło usuwać z rynku swego poprzednika - telefon stacjonarny. Tego typu "komórka" jest wiele mniejsza oraz, przede wszystkim, ruchoma.


Można by ją więc włożyć do kieszeni oraz przeprowadzać konsultacje wręcz jadąc samochodem lub płynąc statkiem.


Od kilku wiosen działa już nowsza wersja komórek, zatem tak zwane smartfony. Różnią się one od tradycyjnych komórek tym, iż posiadają duży monitor, za sprawą jakiego administruje się to urządzenie. Takowy, używając branżowego określenia, "dotyk" przynosi bardzo obszerne możliwości, ale to, co jest jego niezaprzeczalną zaletą, jest także jednocześnie jego największą wadą. Takowy duży monitor można by niechcący nietrudno porysować albo nawet rozbić. Ażeby zmniejszyć takie ryzyko, używa się specjalne szkło hartowane na telefon, czyli bardzo cieniutką, ale równocześnie niezwykle wytrzymałą szybkę, jaką przykleja się na ekran telefonu. Przyznać należy, że nie daje ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, ale w dużym stopniu go jednak ochrania. Należałoby również dodać, iż takie szkło nie jest drogie i wszelki może sobie na nie zezwolić.
żarówki
Napisał: Yarvik
Na podstawie: Yarvik


SSD o pojemności 1,6TB
Napisał: silentworks.pl
Na podstawie: silentworks.pl


W pudełku z takim szkiełkiem jest umiejscowiona instrukcja jego montażu, wszakże jest on bardzo łatwy. Zwyczajnie należy wyczyścić ekran załączoną mokrą szmatką i wytrzeć ekran za sprawą kolejnej zawartej w opakowaniu ściereczki.


Warto dopowiedzieć, że protoplastą takiego rozwiązania jak szkło hartowane na telefon jest znana wielu osobom folia na ekran. To w ogóle niemalże to samo, jednak, jak pamiętamy, "prawie" stanowi ogromną różnicę. Omawiany produkt jest realnym hartowanym szkłem, wszakże o niezwykle niewielkiej grubości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:48:47
Tagi: Komórka, produkt, rozwiązania