gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Co to jest winda do rzutnika, gdzie się ją montuje i jak się ją obsługuje?

Tego typu wyjścia widzieliśmy w różnorodnych filmach już niemało wiosen wstecz, wszakże nie byliśmy wtedy pewni, czy też na zachodzie to ogólnie stosowane rozwiązanie czy też też następny trick filmowy.




Obecnie już jest wiadome, iż możesz to mieć u siebie w domu.


Niezwykle funkcjonalna oraz wdzięczna winda do rzutnika to produkt dla każdego, kto pragnie nie wyłącznie posiadać swe kino domowe, ale ażeby to kino było wprost niezwykłe. Dlaczego? Ponieważ nie będzie narzucać się swą treścią, ale zaskakiwać formą. A czy nie o tego typu podejście do kinematografii nam chodzi? Wszakże czym jest wspomniana winda do rzutnika? Winda to opuszczana platforma, wszakże powoli, od zaczątku... Ci ludzie, jacy nie chcą uiszczać kilkuset złotych za kilka dodatkowych cali w nowym telewizorze, być może mają już lub planują zakup tego typu Urządzenia jak projektor. Jest to tak zwane urządzenie peryferyjne podłączane do laptopa, a jakiego zadaniem jest wyświetlanie wizji w innym obszarze niż ekran laptopa. Tym obszarem mogłaby zostać przykładowo w kolorze białym ścianka albo specjalistyczny monitor do projektora.


My Book Live do 3 TB
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR


Sam projektor może po prostu leżeć gdzieś na półeczce, wszakże o wiele ciekawszym rozwiązaniem jest podwieszany sufit i akurat winda do rzutnika. Wtedy będąc na kanapie można by za pomocą pilota obniżyć windę, zatem jakby włączyć rzutnik i... rozpocząć delektować się oglądanym właśnie filmem.




Jest to niezwykle komfortowe oraz widowiskowe wyjście, które z pewnością będzie podobać się wielu miłośnikom kina. W rzeczywistości wszakże znacznie częściej tego typu winda do rzutnika jest instalowana na aulach konferencyjnych, zatem jest to interesujące rozwiązanie również dla spółek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:40:29
Tagi: laptop, Urządzenia, produkt, towar