gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W dobie nowoczesnych rozwiązań wszystko ulega ciągłym udoskonaleniom

Nie omijają one absolutnie żadnej sfery. Innowacyjne rozwiązania ochoczo bywają wykorzystywane także w szkolnictwie i to nie wyłącznie przez wykładowców, ale również przez samych uczniów.


Kiedyś aktywność ucznia przejawiała się przede wszystkim przez realizowanie na ochotnika referatów z konkretnego tematu.


Oracle
Napisał: Tirso Lecointere
Na podstawie: http://www.flickr.com
Praca taka była ogromnie żmudna - konieczne było najpierw poświęcić czas na odszukanie koniecznych do tego inFormacji - to jasne bez internetu, który kiedyś zwyczajnie nie istniał, a następnie ze zgromadzonych materiałów zbudować jakąś zgrabną całość. Teraz ani jeden uczeń już takiej czasochłonnej pracy zapewne nie miałby chęci realizować, nawet za obietnicę celującej oceny. Jak to realizuje się dzisiaj? W teraźniejszym czasie taki referat to przede wszystkim prezentacja multimedialna, do której odtworzenia wystarczy odpowiedni rzutnik. Co to takiego właściwie jest? Taki rzutnik to nic innego jak urządzenie projekcyjne służące do wyświetlania na ścianie albo odpowiednim ekranie projekcyjnym. Wskazane jest zaznaczyć, że rzutnik ma zastosowanie nie jedynie w szkolnictwie, lecz także na wszelakiego rodzaju konferencjach czy szkoleniach. To zdecydowanie ułatwia wszystkim pracę.


Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań pozwala nam zaoszczędzić wiele czasu i sami bardzo dawno to zauważyliśmy. Nie boimy się korzystać z tych dobrodziejstw techniki, niesłychanie często z niej korzystamy i to się chwali. W końcu to nam ma ona służyć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:27:04
Tagi: WD, Forma, budowa, temat, dane